Diyarbakır DİŞTİ - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Sakarya  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Diyarbakır Sakarya arası en yakın sefer 08 Mart 2021 Saat 13:30 Star Diyarbakır aracıdır. X+2 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,187.44 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 41dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
13

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 13:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 13:59 VH, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 14:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 14:30 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 15:00 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 15:30 HJ51, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 15:30 1++2, 1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 15:30 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 15:30 A1-2, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADAPAZARI 08.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 16:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 20:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 08.03.2021 20:00 HK55, 2+1 200 TL Bilet Al

SAKARYA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 08.03.2021 00:30 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > SİİRT 08.03.2021 15:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > Baykan 08.03.2021 15:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > SİİRT 08.03.2021 15:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > SİİRT 08.03.2021 15:00 2/1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > DİYARBAKIR 08.03.2021 16:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > BATMAN 08.03.2021 16:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > BATMAN 08.03.2021 17:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > BATMAN 08.03.2021 17:31 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > Silvan 08.03.2021 18:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 08.03.2021 18:30 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 08.03.2021 18:31 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 08.03.2021 20:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 08.03.2021 23:58 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Sakarya Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Sakarya Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Sakarya Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Sakarya Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Sakarya Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Sakarya Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

DİYARBAKIR SAKARYA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR SAKARYA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz