Diyarbakır DİŞTİ - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Diyarbakır Şanlıurfa arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 01:00 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
179.07 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 16dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
48

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 03.03.2021 01:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 03.03.2021 07:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 08:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 03.03.2021 09:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA 03.03.2021 09:29 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 09:30 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 10:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 03.03.2021 10:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 03.03.2021 10:59 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 03.03.2021 11:59 TR41, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 03.03.2021 12:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 03.03.2021 12:00 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > BALIKESİR 03.03.2021 12:29 VH, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Marmaris 03.03.2021 12:30 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > BALIKESİR 03.03.2021 13:00 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 03.03.2021 13:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 13:00 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 13:59 X+8, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 14:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 03.03.2021 14:59 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 03.03.2021 15:00 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 03.03.2021 15:30 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 03.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 03.03.2021 16:30 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 03.03.2021 16:30 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 03.03.2021 17:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 03.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 17:30 +1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KÜTAHYA 03.03.2021 18:00 HP40, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA 03.03.2021 18:01 TZ41, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 03.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA 03.03.2021 19:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 03.03.2021 19:00 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 03.03.2021 19:45 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 03.03.2021 20:00 HJ47, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 03.03.2021 21:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 21:59 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 21:59 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 03.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 22:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer TRABZON > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 03.03.2021 22:00 1+1C, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KARAMAN 03.03.2021 22:00 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 03.03.2021 22:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 03.03.2021 23:29 Z+1İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 23:30 HK47, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 03.03.2021 23:58 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

ŞANLIURFA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 03.03.2021 00:29 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 01:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 02:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > SİİRT 03.03.2021 02:30 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > SİİRT 03.03.2021 02:30 2/1, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > Ergani 03.03.2021 05:30 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 08:45 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ERZİNCAN 03.03.2021 09:30 1+1A, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 09:31 HJ47, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 10:00 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 12:00 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 03.03.2021 13:01 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > Hopa 03.03.2021 14:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 03.03.2021 14:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 03.03.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:00 HJ50, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 17:00 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 17:15 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 03.03.2021 18:45 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 03.03.2021 18:45 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 03.03.2021 19:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 20:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 03.03.2021 21:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 03.03.2021 21:00 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 03.03.2021 22:00 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 03.03.2021 23:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Şanlıurfa Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Şanlıurfa Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Şanlıurfa Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır - Adıyaman Şanlıurfa Uzaklık: 2,070.85 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ŞANLIURFA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

162 km / 1 saat 54 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Necmettin Cevheri Blv / Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde hafif sağa dönün Necmettin Cevheri Blv/D885/E99 boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Necmettin Cevheri Blv / D885 / E99 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Cd. / D885 / E99 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Halide Nusret Zorlutuna Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: 108. Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz