Diyarbakır DİŞTİ - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Diyarbakır Şanlıurfa arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 01:00 Öz Diyarbakır aracıdır. S2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
179.07 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 16dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
24

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 11.05.2021 01:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 11.05.2021 07:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 09:30 X+14, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 10:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 11.05.2021 10:30 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 11.05.2021 10:59 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 11.05.2021 13:59 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 11.05.2021 14:00 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 11.05.2021 15:00 +1+1, 1+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 11.05.2021 16:30 1+1t, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 11.05.2021 18:00 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 11.05.2021 18:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA 11.05.2021 19:00 1+1B, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 11.05.2021 19:55 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 11.05.2021 20:00 +1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 21:00 1+1B, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 11.05.2021 21:30 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 21:57 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 11.05.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KARAMAN 11.05.2021 22:00 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 11.05.2021 22:30 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 23:00 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 23:57 J1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 11.05.2021 23:58 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al

ŞANLIURFA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır HATAY > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 04:30 2+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 11.05.2021 05:00 T1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 05:30 1+1M, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 05:45 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 06:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 11.05.2021 08:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 08:01 +1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 08:28 1+1, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 08:30 1+1-, 1+1 60 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 09:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 09:30 1+1-, 1+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 10:00 J1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 11:30 1+1M, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 12:00 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 12:30 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 11.05.2021 13:15 1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 13:30 1+1M, 1+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > Hopa 11.05.2021 14:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 15:31 +1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 17:00 1+1, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 11.05.2021 18:30 J1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 11.05.2021 19:30 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 20:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 11.05.2021 21:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 11.05.2021 21:00 J1+1, 1+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 11.05.2021 22:00 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 23:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 11.05.2021 23:30 1+1., 1+1 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Diyarbakır Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Şanlıurfa Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Şanlıurfa Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Şanlıurfa Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır - Adıyaman Şanlıurfa Uzaklık: 2,070.85 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ŞANLIURFA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

162 km / 1 saat 54 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Necmettin Cevheri Blv / Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde hafif sağa dönün Necmettin Cevheri Blv/D885/E99 boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Necmettin Cevheri Blv / D885 / E99 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Cd. / D885 / E99 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Halide Nusret Zorlutuna Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: 108. Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz