Diyarbakır DİŞTİ -  Van otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Van otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Diyarbakır Van arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 01:00 Yeşil Erciş Seyahat aracıdır. TRV olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
405.88 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 17dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
11
Van

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 01:00 TRV, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 02:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 04:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 05:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 07:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 12:00 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 12:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 17:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 22:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 23:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 19.05.2021 23:56 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al

VAN DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KAHRAMANMARAŞ 19.05.2021 07:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ANTALYA 19.05.2021 09:00 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KONYA 19.05.2021 12:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.05.2021 15:00 TRV, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.05.2021 16:30 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 19.05.2021 18:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KAHRAMANMARAŞ 19.05.2021 19:01 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR 19.05.2021 23:00 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR 19.05.2021 23:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Diyarbakır Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Diyarbakır Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Diyarbakır Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Diyarbakır Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Diyarbakır Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Diyarbakır Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Van Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Van Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Van Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Van Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Van Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Van Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VAN GÜZERGAHI

DİYARBAKIR VAN YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Silvan Blv. / D360 / E99 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 41 dakika: Silvan Blv. / D360 / E99 yönündeki rampaya girin E99 boyunca ilerleyin

18,9 km / 15 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

108 km / 1 saat 18 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün