Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Düzce Adana arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:30 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. Y1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
729.28 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 51dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
32

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

DÜZCE ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > ŞANLIURFA 12.02.2021 00:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silifke 12.02.2021 01:00 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 02:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silifke 12.02.2021 02:30 41-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silifke 12.02.2021 04:29 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silifke 12.02.2021 12:00 34-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > MERSİN 12.02.2021 13:30 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Baykan 12.02.2021 15:30 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > SİİRT 12.02.2021 15:30 JH40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > SİİRT 12.02.2021 16:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > SİİRT 12.02.2021 16:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Midyat 12.02.2021 16:55 M3, 2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > ŞANLIURFA 12.02.2021 17:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > ŞANLIURFA 12.02.2021 17:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > BATMAN 12.02.2021 18:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silvan 12.02.2021 18:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > HATAY 12.02.2021 19:30 T2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > DÜZCE > ADANA > HATAY 12.02.2021 20:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silifke 12.02.2021 20:29 34-1, 2+1 109 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > HATAY 12.02.2021 20:29 AEV, AEV ,2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Kahta 12.02.2021 20:30 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ADANA 12.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > ŞANLIURFA 12.02.2021 21:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 21:00 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > ŞANLIURFA 12.02.2021 21:30 Y1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ADANA 12.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Kadirli 12.02.2021 22:00 1+1f, 2+1 110 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > HATAY 12.02.2021 23:00 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > Silifke 12.02.2021 23:15 34-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > DÜZCE > ADANA > HATAY 12.02.2021 23:29 stra, 2+1 110 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Düzce Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Düzce Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Düzce Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Düzce Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Düzce Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Düzce Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Adana Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Adana Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Adana Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Adana Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Adana Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Adana Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

DÜZCE ADANA GÜZERGAHI

DÜZCE ADANA YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

197 km / 1 saat 56 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin