Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Düzce Aksaray arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 19:30 Gökbey Seyahat aracıdır. STİL olan bu araç tahmini olarak 19:30 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Gökbey Seyahat, Seç Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
471.28 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 07dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
6

DÜZCE AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Gökbey Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > AKSARAY > HATAY 13.05.2021 19:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 250 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > DÜZCE > AKSARAY > GAZİANTEP 13.05.2021 19:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DÜZCE > AKSARAY > DİYARBAKIR 13.05.2021 21:30 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > AKSARAY > HATAY 13.05.2021 23:00 T2*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > AKSARAY > MERSİN 13.05.2021 23:00 1+1T, 1+1 180 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > DÜZCE > AKSARAY > HATAY 13.05.2021 23:14 1+se, 1+1 200 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Düzce Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Düzce Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Düzce Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Düzce Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Düzce Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Düzce Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Aksaray Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Aksaray Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Aksaray Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Aksaray Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Aksaray Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

DÜZCE AKSARAY GÜZERGAHI

DÜZCE AKSARAY YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

197 km / 1 saat 56 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün