Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Düzce Ankara arası en yakın sefer 17 Mayıs 2021 Saat 00:30 Vip Malatyalılar Turizm aracıdır. H1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Düzce Güven, Villa Seyahat, Gökbey Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
243.20 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 45dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
17

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

DÜZCE ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > MALATYA 17.05.2021 00:30 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > KAYSERİ 17.05.2021 01:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > MERSİN 17.05.2021 01:00 1-59, 2+2 120 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > ANKARA 17.05.2021 06:00 TO40, TO40 ,2+1 70 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > ANKARA 17.05.2021 09:30 TO40, TO40 ,2+1 70 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > ANKARA 17.05.2021 11:30 TO40, TO40 ,2+1 70 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > ANKARA 17.05.2021 14:00 TO40, TO40 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > VAN 17.05.2021 14:30 1+1P, 1+1 PANDEMİ 21 KİŞİLİK ,1+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > Patnos 17.05.2021 16:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > Hizan 17.05.2021 17:30 tr3, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > BATMAN 17.05.2021 17:31 1+1M, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > BATMAN 17.05.2021 18:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > HATAY 17.05.2021 19:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 180 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > MERSİN 17.05.2021 20:29 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş DÜZCE > ANKARA 17.05.2021 21:30 1+1 VİR - , 2+2 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > ANKARA > HATAY 17.05.2021 23:00 T2*1, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ANKARA 17.05.2021 23:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

ANKARA DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 00:30 A1+1, 2+1U, A1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 00:30 1+1T, 1+1 120 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 00:45 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > DÜZCE 11.05.2021 01:00 1+1 VİR - , 2+2 120 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 01:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 03:00 1+1T, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DÜZCE 11.05.2021 04:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 04:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 80 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 06:01 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 06:29 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 07:30 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DÜZCE 11.05.2021 13:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DÜZCE 11.05.2021 17:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DÜZCE 11.05.2021 19:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 23:29 1+1T, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DÜZCE 11.05.2021 23:55 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > DÜZCE > İSTANBUL 11.05.2021 23:59 1+1+, 1+1 55 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Düzce Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Düzce Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Düzce Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Düzce Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Düzce Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Düzce Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Ankara Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Ankara Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Ankara Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Ankara Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Ankara Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

DÜZCE ANKARA GÜZERGAHI

DÜZCE ANKARA YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

193 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

1,0 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde ilerlemek için soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

6,2 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv yönünde devam edin

4,7 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus yönündeki rampaya girin

1,9 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz