Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Düzce Erzurum arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 14:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Vangölü Turizm, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,027.71 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 58dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
14

DÜZCE ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > VAN 12.02.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > IĞDIR 12.02.2021 14:30 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Doğubeyazıt 12.02.2021 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Doğubeyazıt 12.02.2021 16:00 H2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Erciş 12.02.2021 16:00 T2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ERZURUM 12.02.2021 16:15 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Karaçoban 12.02.2021 16:30 İ 46, 2+2 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > IĞDIR 12.02.2021 17:00 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Doğubeyazıt 12.02.2021 17:00 HJ45, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > VAN 12.02.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Doğubeyazıt 12.02.2021 17:30 49K, 2+2 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM > Kosor 12.02.2021 20:00 1+2., 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM 12.02.2021 20:15 50+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > DÜZCE > ERZURUM 12.02.2021 23:30 İ 46, 2+2 130 TL Bilet Al

ERZURUM DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 14:00 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 14:00 1+2., 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 14:30 İ 46, 2+2 130 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 15:00 HJ45, 2+1 220 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 15:59 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 50+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 17:00 A2-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 18:00 İ 46, 2+2 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > DÜZCE > BURSA 26.02.2021 19:29 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 26.02.2021 19:30 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > DÜZCE 26.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Düzce Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Düzce Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Düzce Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Düzce Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Düzce Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Düzce Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Erzurum Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Erzurum Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Erzurum Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Erzurum Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Erzurum Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

DÜZCE ERZURUM GÜZERGAHI

DÜZCE ERZURUM YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

87,1 km / 52 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

385 km / 4 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin