Düzce Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Düzce İstanbul arası en yakın sefer 30 Temmuz 2021 Saat 08:00 Lüks Kahramanmaraş aracıdır. KOCA KAFA olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Villa Seyahat, Düzce Güven firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
249.60 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 02dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
30

DÜZCE İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Kahramanmaraş DÜZCE > İSTANBUL (Esenler) 30.07.2021 08:00 KOCA KAFA, KOCA KAFA ,2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > DÜZCE > Alibeyköy > İSTANBUL 30.07.2021 08:29 55TS, 2+2 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 08:29 55TS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 08:45 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > İSTANBUL (Esenler) 30.07.2021 10:00 TO2021.38, 2+1 80 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 11:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 30.07.2021 11:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 12:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 12:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 12:45 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > DÜZCE > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 30.07.2021 13:00 2*1G, 2+1 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 13:00 2*1G, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 13:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 14:45 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > İSTANBUL (Esenler) 30.07.2021 15:00 TO41, TO41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 15:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > İSTANBUL (Esenler) 30.07.2021 16:00 TO41, TO41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 16:00 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > DÜZCE > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 30.07.2021 16:00 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 16:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 17:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat Niksar > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 17:31 TR38, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 18:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > SİLİVRİ 30.07.2021 18:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 30.07.2021 18:45 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 19:45 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > İSTANBUL (Esenler) 30.07.2021 20:00 SA41, SA41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > DÜZCE > Alibeyköy > İSTANBUL 30.07.2021 20:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > DÜZCE > İSTANBUL 30.07.2021 20:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 30.07.2021 21:15 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al

İSTANBUL DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kale Seyahat Alibeyköy Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 00:20 GEÇİÇİ 59 , 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 00:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 04:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 04:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 05:45 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 06:05 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 07:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 07:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 07:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 08:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 08:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 09:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 09:00 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Alibeyköy Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 09:20 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 09:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > MERSİN 19.09.2021 09:30 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 09:50 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 10:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 10:00 2+1 40 SF4, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 10:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > DÜZCE 19.09.2021 10:15 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > MERSİN 19.09.2021 10:15 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Alibeyköy Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 10:20 2+1 40 SF4, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 10:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > VAN 19.09.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 11:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > VAN 19.09.2021 11:20 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 11:20 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 12:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 12:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > DÜZCE > Çıldır 19.09.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > DÜZCE > Erciş 19.09.2021 12:00 2+1T, 2+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > DÜZCE 19.09.2021 12:15 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 12:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat Çerkezköy > İSTANBUL > DÜZCE > VAN 19.09.2021 13:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 13:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 13:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat Çerkezköy > Alibeyköy > DÜZCE > VAN 19.09.2021 13:20 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 13:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 13:30 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Alibeyköy Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 13:50 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 14:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 14:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 14:20 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 15:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 16:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 16:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 16:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 16:29 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenyurt > DÜZCE 19.09.2021 16:30 44LU, 2+1 70 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 17:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > DÜZCE 19.09.2021 17:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 17:15 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 18:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 18:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 18:00 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Balık Yolu > DÜZCE 19.09.2021 18:15 44LU, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 18:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Balık Yolu > DÜZCE > Niksar 19.09.2021 18:30 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 18:45 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenyurt > DÜZCE > Niksar 19.09.2021 18:46 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Aksakal Seyahat Küçükköy > DÜZCE > İnebolu 19.09.2021 19:00 T15, TRAVEGO YENİ ,2+2 120 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 19:00 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 19:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Türkay Turizm Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 19:00 TRAVEGO_37, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 19.09.2021 19:20 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > İSTANBUL > DÜZCE 19.09.2021 19:30 44LU, 2+1 70 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenler2 > DÜZCE 19.09.2021 19:30 44LU, 2+1 70 TL Bilet Al
Türkay Turizm Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 19:30 TRAVEGO_38, 2+1 120 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Alibeyköy > DÜZCE 19.09.2021 19:45 44LU, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > DÜZCE > Taşova 19.09.2021 20:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 99 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > İSTANBUL > DÜZCE > Niksar 19.09.2021 20:00 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenler2 > DÜZCE > Niksar 19.09.2021 20:00 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Türkay Turizm Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 20:00 TOURISMO_3, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > DÜZCE > Taşova 19.09.2021 20:15 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 99 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Alibeyköy > DÜZCE > Niksar 19.09.2021 20:15 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 20:28 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ÇORUM 19.09.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 20:30 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksakal Seyahat Küçükköy > İSTANBUL(Esenler) > DÜZCE > İnebolu 19.09.2021 21:00 T15, TRAVEGO YENİ ,2+2 100 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > ÇORUM 19.09.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > DÜZCE > Maçka 19.09.2021 21:00 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL (Alibeyköy) > DÜZCE > Maçka 19.09.2021 21:15 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 21:15 41-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Aksakal Seyahat Küçükköy > Balat > DÜZCE > İnebolu 19.09.2021 21:30 T15, TRAVEGO YENİ ,2+2 120 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ÇORUM 19.09.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > ÇORUM 19.09.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 22:29 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > DÜZCE > Taşova 19.09.2021 22:30 tu41, tourismo 41 ,2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > DÜZCE > Taşova 19.09.2021 22:45 tu41, tourismo 41 ,2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > DÜZCE > Taşova 19.09.2021 23:00 tu41, tourismo 41 ,2+1 99 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 19.09.2021 23:15 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Düzce Güven İSTANBUL (Esenler) > DÜZCE 19.09.2021 23:30 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 23:30 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Alibeyköy Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 23:59 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Esenler Otogarı > Düzce Otogarı 19.09.2021 23:59 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 19.09.2021 23:59 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Kale Seyahat Alibeyköy Otogarı > Düzce Otogarı 20.09.2021 00:20 MERCEDES T, 2+1 80 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Düzce Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Düzce Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Düzce Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Düzce Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Düzce Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Düzce Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu İstanbul Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya İstanbul Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak İstanbul Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik İstanbul Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük İstanbul Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova İstanbul Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

DÜZCE İSTANBUL GÜZERGAHI

DÜZCE İSTANBUL YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

1,3 km / 2 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

206 km / 2 saat 2 dakika: O-4 / E80 girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün