Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Düzce Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:00 Vip Malatyalılar Turizm aracıdır. 1+2 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
556.83 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 23dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
13

DÜZCE KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > MALATYA 12.02.2021 00:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > VAN 12.02.2021 14:59 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > Kahta 12.02.2021 15:15 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > KAYSERİ 12.02.2021 15:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > Patnos 12.02.2021 16:00 F1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > ELAZIĞ 12.02.2021 16:30 H+3, HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > BATMAN 12.02.2021 17:00 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > Hizan 12.02.2021 17:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > ELAZIĞ 12.02.2021 19:00 c2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > KAYSERİ 12.02.2021 19:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > VAN 12.02.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş DÜZCE > KAYSERİ 12.02.2021 21:30 TR38-VİR, 2+2 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ > ELAZIĞ 12.02.2021 23:00 1+2Y, 2+1 90 TL Bilet Al

KAYSERİ DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > DÜZCE 09.03.2021 00:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 01:30 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 01:59 hy+8, 2+1 110 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 02:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 05:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 18:58 1+2Y, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 19:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > DÜZCE 09.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > DÜZCE 09.03.2021 21:00 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 21:30 c2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > DÜZCE 09.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 23:00 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Düzce Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Düzce Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Düzce Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Düzce Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Düzce Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Düzce Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Kayseri Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Kayseri Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Kayseri Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Kayseri Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Kayseri Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

DÜZCE KAYSERİ GÜZERGAHI

DÜZCE KAYSERİ YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

193 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin