Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Düzce Ordu arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 15:45 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR11 olan bu araç tahmini olarak 15:45 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
655.46 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 34dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
10

DÜZCE ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat DÜZCE > ORDU 12.02.2021 15:45 KR11, KR11 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ORDU 12.02.2021 15:45 C.I.P SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Sakarya VIB DÜZCE > ORDU 12.02.2021 16:00 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ORDU 12.02.2021 18:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm BURSA > DÜZCE > ORDU > TRABZON 12.02.2021 19:00 ÇT40, Travego 34 ,1+1 120 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > DÜZCE > ORDU > Üçtepe (Kozbükü) 12.02.2021 19:00 A1-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB DÜZCE > ORDU 12.02.2021 20:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ORDU > Gölköy 12.02.2021 21:00 2+2, 2+1 199 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > DÜZCE > ORDU > TRABZON 12.02.2021 23:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ORDU > TRABZON 12.02.2021 23:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al

ORDU DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > ORDU > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Tirebolu > ORDU > DÜZCE > BURSA 05.03.2021 15:00 A1-1, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 15:30 h20, 2+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > ORDU > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 16:00 2+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > ORDU > DÜZCE > Kapaklı 05.03.2021 16:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > DÜZCE > BURSA 05.03.2021 17:30 ÇT40, Travego 34 ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > DÜZCE 05.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > DÜZCE 05.03.2021 18:45 KR12(1+1)(, 2+2 120 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > DÜZCE 05.03.2021 19:15 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 21:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 150 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > DÜZCE 05.03.2021 21:15 TRV2+1 ART, TRV2+1 ART ,2+1 130 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Düzce Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Tokat - Ordu Düzce Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu Düzce Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu Düzce Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu Düzce Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Trabzon - Ordu Düzce Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Ordu Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Ordu Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Ordu Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Ordu Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Ordu Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Ordu Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

DÜZCE ORDU GÜZERGAHI

DÜZCE ORDU YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

87,1 km / 52 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

125 km / 1 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

9,6 km / 8 dakika: Sola dönün

20,6 km / 24 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

23,5 km / 27 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde devam edin

5,8 km / 7 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

7,1 km / 14 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 10 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

16 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu konumunda sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,3 km / 5 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz