Düzce Otobüs Terminali - Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Otobüs Terminali - Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Düzce Samsun arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:00 Bafra Seyahat aracıdır. SF45 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
530.72 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 08dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
13

DÜZCE SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bafra Seyahat Kapaklı > DÜZCE > SAMSUN > Yakakent 13.04.2021 00:00 SF45, 2+1 110 TL Bilet Al
Sakarya VIB DÜZCE > SAMSUN 13.04.2021 15:30 TR38, 2+2 120 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat DÜZCE > SAMSUN 13.04.2021 15:45 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > SAMSUN 13.04.2021 15:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > DÜZCE > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 13.04.2021 16:00 h20, 2+1 100 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > DÜZCE > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 13.04.2021 18:30 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm BURSA > DÜZCE > SAMSUN > TRABZON 13.04.2021 19:00 TV40, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > SAMSUN 13.04.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Sakarya VIB DÜZCE > SAMSUN 13.04.2021 20:00 TR46, TR46 ,2+2 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > DÜZCE > SAMSUN > Gölköy 13.04.2021 21:00 2+1B, 2+1 185 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > DÜZCE > SAMSUN > TRABZON 13.04.2021 23:00 0607, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > DÜZCE > SAMSUN > TRABZON 13.04.2021 23:00 TO41, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > SAMSUN 13.04.2021 23:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al

SAMSUN DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > DÜZCE > Kapaklı 19.04.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > DÜZCE > Kapaklı 19.04.2021 16:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 18:15 Y2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 19:15 2+ 1, 2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > DÜZCE > Kapaklı 19.04.2021 19:30 0607, 2+1 120 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Perşembe > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 20:01 2+ 1, 2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > DÜZCE > BURSA 19.04.2021 20:30 TV40, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 21:15 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 21:30 2+ 1, 2+1 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 21:30 TR40 2+1, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Düzce Güven SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 22:30 TO40, TO40 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 23:30 TO41, 2+1 130 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Düzce Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun Düzce Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Düzce Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Düzce Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Düzce Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Düzce Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Samsun Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Samsun Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Düzce - Bilecik Samsun Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Samsun Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Samsun Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

DÜZCE SAMSUN GÜZERGAHI

DÜZCE SAMSUN YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

2,4 km / 2 dakika: Soldan devam edin

4,4 km / 3 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 4 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adapazarı Bolu Yolu / D100 üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: U dönüşü yapın

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Bolu / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

87,1 km / 52 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E95 yönünde devam edin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: ⛉ Şht. Korhan Ekiz Blv çıkışına girin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Barış Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Barış Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 100. Yıl Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin