Düzce Otobüs Terminali - Zonguldak 100. Yıl Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Düzce Otobüs Terminali - Zonguldak 100. Yıl Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Düzce Zonguldak arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 04:15 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 04:15 civarı Düzce şehrinden kalkacaktır. Düzce ve Zonguldak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Düzce Zonguldak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Düzce Güven firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
121.79 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 01dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
13

DÜZCE ZONGULDAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 04:15 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 04:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 04:30 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 05:20 TO40, TO40 ,2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 06:15 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 13:15 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 14:15 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 16:00 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Düzce Güven DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 16:55 TO40, TO40 ,2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 17:15 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 17:45 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 21:00 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > ZONGULDAK 13.04.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al

ZONGULDAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Zonguldak Düzce Uzaklık: 871.06 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Karabük - Zonguldak Düzce Uzaklık: 1,178.67 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Düzce Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Sakarya - Zonguldak Düzce Uzaklık: 1,904.04 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Kastamonu - Zonguldak Düzce Uzaklık: 2,123.82 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Çankırı - Zonguldak Düzce Uzaklık: 2,616.06 km / Süre: 03:37 Bilet Al

DÜZCE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Zonguldak Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Düzce - Sakarya Zonguldak Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Düzce - Bilecik Zonguldak Uzaklık: 2,009.26 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Karabük Zonguldak Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Düzce - Yalova Zonguldak Uzaklık: 2,169.10 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Düzce - Bartın Zonguldak Uzaklık: 2,332.72 km / Süre: 03:19 Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Kalkışlı En Ucuz Zonguldak Biletleri
Zonguldak Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Zonguldak Çorum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Zonguldak Varışlı En Ucuz Zonguldak Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Samsun Zonguldak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Sinop Zonguldak Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Çorum Zonguldak Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al

Düzce Zonguldak Otobüs Firmaları

DÜZCE ZONGULDAK GÜZERGAHI

DÜZCE ZONGULDAK YOL TARİFİ

5,7 km / 11 dakika: Asar Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 9. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

4,8 km / 3 dakika: Soldan devam edin

27,1 km / 22 dakika: Düzce Akçakoca Yolu / D655 yönündeki rampaya girin D655 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Düzce Cd. / D655 yönünde devam edin

32,2 km / 27 dakika: Ereğli Cd / D010 yönünde sağa dönün D010 boyunca ilerleyin

56 m / 1 dakika: Bayramoğlu Sk. / Şht. Er Pürhan Özbakır Sk. yönünde devam edin

1,4 km / 2 dakika: Ereğli Akçakoca Yolu / Zübeyde Hanım Blv. / D010 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Ereğli Akçakoca Yolu / Zübeyde Hanım Blv. / D010 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

45,8 km / 47 dakika: Döner kavşaktan Devrek Yolu Cd. / Ereğli Akçakoca Yolu / D010 yönündeki 1. çıkışa girin D010 boyunca ilerleyin

48 m / 1 dakika: Milli Egemenlik Cd. / D010 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Milli Egemenlik Cd. yönündeki 3. çıkışa girin