Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Elazığ Aksaray arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:30 Tuncelililer aracıdır. 2+1, olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer, Elazığ Murat Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
593.17 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 19dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
7

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > AKSARAY > İZMİR 12.02.2021 13:30 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > AKSARAY > Bodrum 12.02.2021 16:00 2+1p, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > AKSARAY > İZMİR 12.02.2021 17:15 HJ2, 2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > AKSARAY > İZMİR 12.02.2021 17:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > AKSARAY > Bodrum 12.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ELAZIĞ > AKSARAY > KONYA 12.02.2021 22:44 VH, 2+1 140 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Elazığ Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Elazığ Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Elazığ Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Elazığ Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Elazığ Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Elazığ Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Aksaray Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Aksaray Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Aksaray Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Aksaray Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Aksaray Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

ELAZIĞ AKSARAY GÜZERGAHI

ELAZIĞ AKSARAY YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

71,5 km / 49 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Nevşehir Cd. yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin