Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Elazığ Amasya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 15:00 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 15:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
529.13 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 43dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
5

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

ELAZIĞ AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > AMASYA > SAMSUN 13.04.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > AMASYA > GİRESUN 13.04.2021 18:00 2++1, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SİİRT > ELAZIĞ > AMASYA > SAMSUN 13.04.2021 20:30 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > ELAZIĞ > AMASYA > SAMSUN 13.04.2021 22:00 2+1,, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > AMASYA > GİRESUN 13.04.2021 22:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Elazığ Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Elazığ Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Elazığ Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Elazığ Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Elazığ Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Elazığ Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Amasya Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Amasya Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Amasya Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Amasya Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Amasya Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Amasya Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

ELAZIĞ AMASYA GÜZERGAHI

ELAZIĞ AMASYA YOL TARİFİ

1,3 km / 5 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Gazi Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

11,4 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 yönündeki 1. çıkışa girin D260 boyunca ilerleyin

33,3 km / 23 dakika: Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 yönünde dümdüz ilerleyin D260 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Osman Gazi Sk. yönünde sağa dönün

74 m / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

1,6 km / 2 dakika: Sola dönün

11,9 km / 10 dakika: Elazığ Keban Yolu / Keban Köprüsü / D260 yönünde sağa dönün Elazığ Keban Yolu/D260 boyunca ilerleyin

43,9 km / 31 dakika: Keban Arapgir Yolu / D875 yönünde sola dönün D875 boyunca ilerleyin

7,3 km / 8 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Sağa dönün

29,9 km / 21 dakika: Hekimhan Malatya Yolu yönünde sağa dönün

77,6 km / 59 dakika: Hekimhan Kangal Yolu yönünde devam edin

18,5 km / 13 dakika: Sivas Divriği Yolu yönünde devam edin

66,8 km / 46 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

47,0 km / 34 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

54,2 km / 40 dakika: Sivas Tokat Yolu / D850 yönünde sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

8,1 km / 7 dakika: Tokat Çevre Yolu yönünde sola dönün

96,8 km / 1 saat 7 dakika: Vali Zekai Gümüşdiş Blv. / D180 yönünde sola dönün D180 boyunca ilerleyin

12,6 km / 16 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / Tokat Amasya Yolu yönünde devam edin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin