Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Elazığ Ankara arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Murat Turizm, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
750.84 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 02dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
24

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ELAZIĞ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > ÇANAKKALE 12.02.2021 14:00 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 2+1V, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 14:30 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 15:00 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 12.02.2021 17:00 X+3İ, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 12.02.2021 17:30 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 12.02.2021 18:00 HJ2, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 12.02.2021 18:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 18:58 H+3, HİJYEN ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 HJ2, 2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 1+1A, 2+1 150 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 12.02.2021 19:30 2+1V, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 19:30 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 12.02.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 21:00 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 21:01 X+1İ, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 22:00 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ANKARA 12.02.2021 23:59 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

ANKARA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 02.03.2021 02:30 1+2Y, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ELAZIĞ > SİİRT 02.03.2021 16:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 17:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 17:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 18:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 18:00 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 18:00 X+1İ, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > ELAZIĞ > Malazgirt 02.03.2021 18:30 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > ELAZIĞ 02.03.2021 19:00 1+2Y, 2+1 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 19:15 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ > TUNCELİ 02.03.2021 19:25 1+1A, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 02.03.2021 20:30 H+3, HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 21:00 X+12, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ANKARA > ELAZIĞ 02.03.2021 23:00 c2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > ANKARA > ELAZIĞ 02.03.2021 23:59 2+1p, 2+1 120 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Elazığ Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Elazığ Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Elazığ Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Ankara Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Ankara Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Ankara Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Ankara Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ELAZIĞ ANKARA GÜZERGAHI

ELAZIĞ ANKARA YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz