Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Elazığ Ankara arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
750.84 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 02dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
30

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ELAZIĞ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 01:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 12:00 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > ÇANAKKALE 06.06.2020 14:00 y1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 14:15 T1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Kığı > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 14:15 A1+1, TR16, A1+1 HİJYEN ,1+1 250 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > BALIKESİR 06.06.2020 14:30 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Varto > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 14:30 H1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 15:00 1+1y, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ANKARA 06.06.2020 15:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MUŞ > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 15:30 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Kığı > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL (Anadolu) 06.06.2020 16:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 16:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 17:00 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 06.06.2020 17:00 L1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 06.06.2020 18:00 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ANKARA 06.06.2020 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 18:30 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 18:30 H1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > YALOVA 06.06.2020 18:30 H1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 t1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > ANKARA > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 06.06.2020 19:00 A1+1, TVGO, A1+1 HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > ANKARA > BURSA 06.06.2020 19:30 T1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 19:30 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 19:30 t1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ANKARA 06.06.2020 20:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 20:30 1++1, 1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 20:59 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 21:00 25+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > ANKARA 06.06.2020 21:01 L1+1, 1+1 200 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Elazığ Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Elazığ Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Elazığ Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Ankara Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Ankara Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Ankara Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Ankara Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Sivas Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Elazığ Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzincan Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Elazığ Batman Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Elazığ Muş Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Elazığ Tokat Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Şırnak Elazığ Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Mardin Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Aksaray Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Erzincan Elazığ Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al

ELAZIĞ ANKARA GÜZERGAHI

ELAZIĞ ANKARA YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Elazığ Haberler
  • Malatya da depremzedeler için yapılan konutların zemin ...

    Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremde Malatya'nın Battalgazi ilçesinde evleri ağır hasar gören vatandaşlar için yapılacak olan 495 konutun zemin etüt çalışması devam ediyor.

  • Elazığ da Cuma namazı heyecanı

    Elazığ'da Cuma namazı heyecanı Elazığ'da koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir aradan ikinci kez cuma namazı heyecanı yaşandı.

  • ELAZIĞ Cumhurbaşkanı Erdoğan ın tedavisini üstlendiği ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tedavisini üstlendiği Taha'ya coşkulu karşılamaCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde, İstanbul'da tedavi gören Taha Sis (6), 10 günlük ziyaret için geldiği memleketi Elazığ'da coşkuyla karşılandı.

  • Erdoğan ın tedavisini üstlendiği Taha ya Elazığ da ...

    CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde, İstanbul'da tedavi gören Taha Sis (6), 10 günlük ziyaret için geldiği memleketi Elazığ'da coşkuyla karşılandı.

  • Diyarbakır da üstyapı çalışmaları

    Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından Dicle Caddesinde yapılan kavşak düzenleme, refüj daraltma ve asfalt çalışmalarında sona gelindi.

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.