Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bolu Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bolu Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 185 TL olduğu Elazığ Bolu arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 12:00 Elazığ Hazar Turizm aracıdır. 1+2Y olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Cesur Bingöl Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
936.92 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 47dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
13

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

ELAZIĞ BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 1+2Y, 2+1 185 TL Bilet Al
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Kığı > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 14:15 H+41, 2+1 200 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 2+1V, 2+1 185 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 15:00 2+1p, 2+1 185 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 X+2, 2+1 185 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > BOLU 12.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 185 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 185 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 185 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 18:58 H+3, HİJYEN ,2+1 185 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 HJ2, 2+1 185 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 1+1A, 2+1 185 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > BOLU > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 185 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Elazığ Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Elazığ Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Bolu Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Bolu Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Bolu Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Bolu Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Bolu Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ELAZIĞ BOLU GÜZERGAHI

ELAZIĞ BOLU YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

145 km / 1 saat 22 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz