Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Elazığ Hatay arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 10:15 Öz Elazığlılar Seyahat aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 10:15 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Elazığlılar Seyahat, Tuncelililer, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
442.06 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 47dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
3

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > HATAY 06.06.2021 10:15 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer ERZİNCAN > ELAZIĞ > HATAY 06.06.2021 12:30 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > HATAY 06.06.2021 15:20 1+1S, 1+1 150 TL Bilet Al

HATAY ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur HATAY > ELAZIĞ > Patnos 20.06.2021 17:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer HATAY > ELAZIĞ > ERZİNCAN 20.06.2021 20:00 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat HATAY > ELAZIĞ 20.06.2021 22:00 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Elazığ Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Elazığ Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Elazığ Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Elazığ Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Elazığ Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Elazığ Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Hatay Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Hatay Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Hatay Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Hatay Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Hatay Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Hatay Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

ELAZIĞ HATAY GÜZERGAHI

ELAZIĞ HATAY YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,9 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

48,9 km / 33 dakika: Kahramanmaraş Malatya Yolu / D850 yönünde devam edin

7,0 km / 8 dakika: Sağa dönün

41,2 km / 32 dakika: Kahramanmaraş Malatya Yolu / D850 yönünde tam sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

69,9 km / 56 dakika: Atatürk Blv. / D360 yönünde devam edin D360 boyunca ilerleyin

10,8 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 / D835 yönündeki 1. çıkışa girin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D835 boyunca ilerleyin

60 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa yönelin Paralı yol

3,1 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa dönün Paralı yol

36,0 km / 21 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

3,5 km / 4 dakika: Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönünde sağa dönün

20,0 km / 13 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Antakya Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

13,0 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

52,9 km / 40 dakika: D825 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde sola dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün