Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 190 TL olduğu Elazığ Isparta arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 16:00 Elazığ Murat Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Murat Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
984.86 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 01dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > ISPARTA > Bodrum 13.04.2021 16:00 Y2+1, 2+1 190 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ISPARTA > ANTALYA 13.04.2021 20:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 190 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Elazığ Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta Elazığ Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta Elazığ Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta Elazığ Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta Elazığ Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta Elazığ Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Isparta Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Isparta Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Isparta Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Isparta Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Isparta Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Isparta Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Samsun Öz Nuhoğlu Karadeniz 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

Elazığ Isparta Otobüs Firmaları

ELAZIĞ ISPARTA GÜZERGAHI

ELAZIĞ ISPARTA YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

111 km / 1 saat 14 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Isparta Akşehir Yolu / Sanayi Blv. / D695 yönünde sola dönün Isparta Akşehir Yolu/D695 boyunca ilerleyin

26,5 km / 21 dakika: D695 yönünde sola dönün

4,3 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,7 km / 1 dakika: Isparta Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sola dönün

2,3 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde hafif sola yönelin

65,3 km / 51 dakika: Isparta Konya Yolu / D330 / D350 yönünde sağa dönün D330/D350 boyunca ilerleyin

29,3 km / 23 dakika: Isparta Eğirdir Yolu / D330 / D350 yönünde sola dönün D330/D350 boyunca ilerleyin

22 m / 1 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Sola dönün

26 m / 1 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sola dönün

2,0 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D330 / D350 yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Doğan Kımıllı Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

1,1 km / 4 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde devam edin

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin