Elazığ Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Elazığ İstanbul arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 12:00 Elazığ Hazar Turizm aracıdır. 2++1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,200.02 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 35dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
11

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2++1, 2+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 15:00 TOU1, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 18:00 2+1Y, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 13.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 18:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 18:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 18:58 h93, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 19:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 19:00 2+1+, 2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 13.04.2021 20:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al

İSTANBUL ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ > Hizan 09.05.2021 12:00 tr3, 2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ > Patnos 09.05.2021 12:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ELAZIĞ > Patnos 09.05.2021 13:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ELAZIĞ > BATMAN 09.05.2021 13:30 X+14, 1+1 300 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ 09.05.2021 15:00 +1, 1+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ > VAN 09.05.2021 16:01 1+1B, 1+1 230 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ 09.05.2021 17:00 1+1+, 1+1 300 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Elazığ Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Elazığ Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Elazığ Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Elazığ Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Elazığ Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Elazığ Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya İstanbul Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır İstanbul Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli İstanbul Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl İstanbul Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman İstanbul Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin İstanbul Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ELAZIĞ İSTANBUL GÜZERGAHI

ELAZIĞ İSTANBUL YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün