Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Elazığ Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Elazığ Murat Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
434.78 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 25dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
33

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 12.02.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 1+2Y, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KAYSERİ > ANTALYA 12.02.2021 12:59 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > KAYSERİ > İZMİR 12.02.2021 13:30 2+1,, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ÇANAKKALE 12.02.2021 14:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Kığı > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 14:15 H+41, 2+1 120 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 2+1V, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BALIKESİR 12.02.2021 14:30 1+2Y, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 15:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > Bodrum 12.02.2021 16:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > KAYSERİ 12.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 X+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > KAYSERİ > YALOVA 12.02.2021 17:00 X+3İ, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > KAYSERİ > İZMİR 12.02.2021 17:15 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > KAYSERİ > İZMİR 12.02.2021 17:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > KAYSERİ > YALOVA 12.02.2021 17:30 2+11, 1+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > KAYSERİ > BURSA 12.02.2021 18:00 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > KAYSERİ > YALOVA 12.02.2021 18:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 18:58 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 HJ2, 2+1 110 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 1+1A, 2+1 110 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > KAYSERİ > BURSA 12.02.2021 19:30 2+1V, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 12.02.2021 19:30 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > ANTALYA 12.02.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 12.02.2021 21:00 2+11, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 12.02.2021 21:01 X+1İ, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > Bodrum 12.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 12.02.2021 22:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ELAZIĞ > KAYSERİ > KONYA 12.02.2021 22:44 VH, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > KAYSERİ 12.02.2021 23:59 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al

KAYSERİ ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > KAYSERİ > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ 02.03.2021 00:45 H+3, HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > KAYSERİ > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 01:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > BATMAN 02.03.2021 01:00 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Tuncelililer İZMİR > KAYSERİ > ELAZIĞ > TUNCELİ 02.03.2021 01:00 1+1D, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 01:30 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 02.03.2021 01:30 h+78, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > KAYSERİ > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 01:30 X+3İ, 2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 02:00 F1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > KAYSERİ > ELAZIĞ 02.03.2021 03:30 1+2Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 04:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > KAYSERİ > ELAZIĞ 02.03.2021 05:00 2+1t, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ 02.03.2021 07:00 1+2Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 07:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > KAYSERİ > ELAZIĞ > BATMAN 02.03.2021 20:31 TR40, 2+1 75 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > SİİRT 02.03.2021 21:00 A1-2, 1+1 75 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 22:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 23:00 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:00 X+1İ, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > ELAZIĞ > Malazgirt 02.03.2021 23:30 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 23:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 02.03.2021 23:59 1+2Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > TUNCELİ 02.03.2021 23:59 1+1A, 2+1 75 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > KAYSERİ > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Elazığ Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Elazığ Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Elazığ Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Elazığ Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Elazığ Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Elazığ Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Kayseri Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Kayseri Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Kayseri Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Kayseri Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Kayseri Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Kayseri Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ELAZIĞ KAYSERİ GÜZERGAHI

ELAZIĞ KAYSERİ YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin