Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Elazığ Konya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 12:59 Öz Elazığlılar Seyahat aracıdır. H+3 olan bu araç tahmini olarak 12:59 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
741.08 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 58dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KONYA > ANTALYA 12.02.2021 12:59 H+3, HİJYEN ,2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > KONYA > İZMİR 12.02.2021 13:30 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KONYA > Bodrum 12.02.2021 16:00 2+1p, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > KONYA 12.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > KONYA > İZMİR 12.02.2021 17:15 HJ2, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > KONYA > İZMİR 12.02.2021 17:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KONYA > İZMİR 12.02.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KONYA > ANTALYA 12.02.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > KONYA > Bodrum 12.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ELAZIĞ > KONYA 12.02.2021 22:44 VH, 2+1 150 TL Bilet Al

KONYA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KONYA > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 02:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > ELAZIĞ > BATMAN 02.03.2021 16:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KONYA > ELAZIĞ 02.03.2021 20:00 H+3, HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > KONYA > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 21:30 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 22:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > KONYA > ELAZIĞ 02.03.2021 22:29 1+2Y, 2+1 100 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Elazığ Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Elazığ Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Elazığ Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Elazığ Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Elazığ Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Elazığ Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Konya Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Konya Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Konya Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Konya Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Konya Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ELAZIĞ KONYA GÜZERGAHI

ELAZIĞ KONYA YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz