Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Elazığ Malatya arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 09:05 Özlem Bingöl Seyahat aracıdır. SPR olan bu araç tahmini olarak 09:05 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Özlem Bingöl Seyahat, Lider Muş Tur, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
141.86 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 55dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > MALATYA 06.06.2021 09:05 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > MALATYA 06.06.2021 12:05 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Fındıklı Toros ELAZIĞ > MALATYA 06.06.2021 13:30 TR37, TR37 ,2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > MALATYA 06.06.2021 14:05 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > MALATYA > HATAY 06.06.2021 15:20 1+1S, 1+1 30 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MUŞ > ELAZIĞ > MALATYA > İSTANBUL 06.06.2021 15:30 1+1S, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > MALATYA 06.06.2021 18:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > MALATYA > İSTANBUL 06.06.2021 18:30 F1+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > MALATYA 06.06.2021 20:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SİİRT > ELAZIĞ > MALATYA > SAMSUN 06.06.2021 20:30 J35, 2+1 30 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > ELAZIĞ > MALATYA > SAMSUN 06.06.2021 22:00 2*1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ELAZIĞ > MALATYA > KONYA 06.06.2021 22:45 TR41, 2+1 25 TL Bilet Al

MALATYA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > ELAZIĞ > VAN 16.06.2021 03:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 30 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > MALATYA > ELAZIĞ > SİİRT 16.06.2021 03:00 J35, 2+1 30 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > ELAZIĞ > BİNGÖL 16.06.2021 11:00 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > ELAZIĞ > BİNGÖL 16.06.2021 13:00 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > ELAZIĞ > BİNGÖL 16.06.2021 15:00 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > ELAZIĞ > BİNGÖL 16.06.2021 17:00 SPR, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YOZGAT > MALATYA > ELAZIĞ > BATMAN 16.06.2021 18:15 TORZ, Mercedes Tourısmo ,2+2 30 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Elazığ Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Elazığ Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Elazığ Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Elazığ Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Elazığ Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Diyarbakır - Malatya Elazığ Uzaklık: 2,703.53 km / Süre: 03:36 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Diyarbakır Malatya Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Malatya Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Malatya Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Malatya Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Malatya Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ - Muş Malatya Uzaklık: 2,528.57 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

ELAZIĞ MALATYA GÜZERGAHI

ELAZIĞ MALATYA YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Tam sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün