Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Elazığ Nevşehir arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 13:30 Tuncelililer aracıdır. 2+1. olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Tuncelililer, Elazığ Murat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
518.10 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 27dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
8

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > İZMİR 13.04.2021 13:30 2+1., 2+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > NEVŞEHİR > Bodrum 13.04.2021 16:00 Y2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > İZMİR 13.04.2021 17:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > İZMİR 13.04.2021 17:15 HJ2, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > İZMİR 13.04.2021 19:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > ANTALYA 13.04.2021 20:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > Bodrum 13.04.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ELAZIĞ > NEVŞEHİR > KONYA 13.04.2021 22:44 VH, 2+1 120 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Nevşehir Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Nevşehir Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Nevşehir Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Nevşehir Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Nevşehir Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Nevşehir Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

ELAZIĞ NEVŞEHİR GÜZERGAHI

ELAZIĞ NEVŞEHİR YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Kayseri Cd. / D765 yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Kayseri Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

17 m / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün