Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 185 TL olduğu Elazığ Sakarya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 12:00 Elazığ Hazar Turizm aracıdır. 1+2Y olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm, Cesur Bingöl Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,058.95 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 00dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
13

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 1+2Y, 2+1 200 TL Bilet Al
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Kığı > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 14:15 H+41, 2+1 200 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 2+1V, 2+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 15:00 2+1p, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > ADAPAZARI 12.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:58 H+3, HİJYEN ,2+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 HJ2, 2+1 200 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 1+1A, 2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 185 TL Bilet Al

SAKARYA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 13:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 14:00 HJ2, 2+1 170 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ > Patnos 02.03.2021 15:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ > TUNCELİ 02.03.2021 15:00 1+1A, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ 02.03.2021 15:30 H+3, HİJYEN ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ > BATMAN 02.03.2021 16:30 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ 02.03.2021 18:00 c2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 18:15 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ > VAN 02.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 170 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ELAZIĞ 02.03.2021 22:00 1+2Y, 2+1 170 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Sakarya Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Sakarya Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Sakarya Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Sakarya Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Sakarya Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ELAZIĞ SAKARYA GÜZERGAHI

ELAZIĞ SAKARYA YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

73 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

2,1 km / 4 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde sağa dönün

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz