Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Tokat Belediyesi Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Tokat Belediyesi Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Elazığ Tokat arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 15:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 15:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Tokat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Tokat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
429.99 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 50dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
5

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ TOKAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > TOKAT > SAMSUN 12.02.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > TOKAT > GİRESUN 12.02.2021 18:00 1+2Y, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SİİRT > ELAZIĞ > TOKAT > SAMSUN 12.02.2021 20:30 F33, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > ELAZIĞ > TOKAT > SAMSUN 12.02.2021 22:00 KAYA, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > TOKAT > GİRESUN 12.02.2021 22:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al

TOKAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Elazığ Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Amasya - Tokat Elazığ Uzaklık: 1,259.81 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Ordu - Tokat Elazığ Uzaklık: 1,291.43 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Çorum - Tokat Elazığ Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Yozgat - Tokat Elazığ Uzaklık: 2,229.65 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Samsun - Tokat Elazığ Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Tokat Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Tokat Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Tokat Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Tokat Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Tokat Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Tokat Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Tokat Kalkışlı En Ucuz Tokat Biletleri
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Alibeyköy Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Elazığ Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Tokat Gaziantep Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Varışlı En Ucuz Tokat Biletleri
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Tokat Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tokat Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Tokat Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Elazığ Tokat Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al

ELAZIĞ TOKAT GÜZERGAHI

ELAZIĞ TOKAT YOL TARİFİ

1,3 km / 5 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Gazi Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

11,4 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 yönündeki 1. çıkışa girin D260 boyunca ilerleyin

33,3 km / 23 dakika: Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 yönünde dümdüz ilerleyin D260 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Osman Gazi Sk. yönünde sağa dönün

74 m / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

1,6 km / 2 dakika: Sola dönün

11,9 km / 10 dakika: Elazığ Keban Yolu / Keban Köprüsü / D260 yönünde sağa dönün Elazığ Keban Yolu/D260 boyunca ilerleyin

43,9 km / 31 dakika: Keban Arapgir Yolu / D875 yönünde sola dönün D875 boyunca ilerleyin

7,3 km / 8 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Sağa dönün

29,9 km / 21 dakika: Hekimhan Malatya Yolu yönünde sağa dönün

77,6 km / 59 dakika: Hekimhan Kangal Yolu yönünde devam edin

18,5 km / 13 dakika: Sivas Divriği Yolu yönünde devam edin

66,8 km / 46 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

47,0 km / 34 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

57,2 km / 43 dakika: Sivas Tokat Yolu / D850 yönünde sağa dönün D850 boyunca ilerleyin

43 m / 1 dakika: Fevzi Çakmak Paşa Cd. 43. Sk. yönünde sağa dönün

37 m / 1 dakika: Fevzi Çakmak Paşa Cd. 43. Sk. yönünde sağa dönün

2,3 km / 6 dakika: Behzat Blv. yönünde sola dönün

1,4 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Mustafa Satan Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: Naci Özen Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Yeşilırmak Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Karayatak Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 4146. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Tokat 1 Etap TOKİ Konutları konumunda sola dönün

0,3 km / 1 dakika: 4146. Sk. yönünde sağa dönün

4,7 km / 8 dakika: Tokat 3 Etap TOKİ Konutları yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Yelpe Köyü Yolu yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Sola dönün

2,5 km / 10 dakika: Sağa dönün