Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Elazığ Van arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Elazığ şehrinden kalkacaktır. Elazığ ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Elazığ Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
507.29 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 23dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
10
Van

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

ELAZIĞ VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANKARA > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 04:31 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 04:59 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 06:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 07:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 08:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ELAZIĞOTOGAR > VAN 12.02.2021 10:25 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 23:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al

VAN ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > SAMSUN 02.03.2021 07:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 09:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 02.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 02.03.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İZMİR 02.03.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > BURSA 02.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANTALYA 02.03.2021 12:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > Bodrum 02.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA 02.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > MALATYA 02.03.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Elazığ Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Elazığ Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Elazığ Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Elazığ Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Elazığ Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Elazığ Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

ELAZIĞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Elazığ - Malatya Van Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Van Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Elazığ - Tunceli Van Uzaklık: 1,728.38 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Van Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Elazığ - Adıyaman Van Uzaklık: 2,094.09 km / Süre: 03:09 Bilet Al
Elazığ - Mardin Van Uzaklık: 2,392.04 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Elazığ Van Otobüs Firmaları

ELAZIĞ VAN GÜZERGAHI

ELAZIĞ VAN YOL TARİFİ

9 m / 1 dakika: Gazi Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

53 m / 1 dakika: Atatürk Blv. konumunda sola dönün

4,8 km / 7 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

87 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

53 m / 1 dakika: Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönünde sola dönün

91,1 km / 1 saat 3 dakika: Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

139 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Elazığ Bingöl Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

47 m / 1 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa yönelin

47,4 km / 39 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

108 km / 1 saat 18 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün