Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Erzincan Amasya arası en yakın sefer 07 Temmuz 2021 Saat 13:45 Yeni Barış Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Yeni Barış Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
367.54 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 15dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
28

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

ERZİNCAN AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Barış Turizm Tercan > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 13:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 14:01 T2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 14:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur Ovacık (Tnc) > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 16:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Tokat Seyahat AĞRI > ERZİNCAN > AMASYA > SAMSUN 07.07.2021 16:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 16:30 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > AMASYA 07.07.2021 16:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar Çayırlı > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 16:59 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 17:00 T2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm Tercan > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 17:00 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 17:59 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 300 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 18:30 BN, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 18:30 46K, 2+2 400 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 18:30 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 190 TL Bilet Al
Ağrı Tur Doğubeyazıt > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 19:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZİNCAN > AMASYA > Çerkezköy 07.07.2021 19:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 19:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 19:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 19:00 2+1R, 2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 20:00 TT21, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 20:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > AMASYA 07.07.2021 20:15 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 20:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > AMASYA > İSTANBUL 07.07.2021 21:30 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > AMASYA > ANKARA 07.07.2021 23:59 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Erzincan Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Erzincan Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Erzincan Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Erzincan Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Erzincan Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Erzincan Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Amasya Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Amasya Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Amasya Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Amasya Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Amasya Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Amasya Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

ERZİNCAN AMASYA GÜZERGAHI

ERZİNCAN AMASYA YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

258 km / 2 saat 58 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

108 km / 1 saat 14 dakika: Amasya Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin