Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Erzincan Ankara arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 12:45 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 12:45 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
683.23 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 07dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
15

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ERZİNCAN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 12.02.2021 12:45 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 15:30 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 12.02.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 12.02.2021 17:00 HJ45, 2+1 180 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 12.02.2021 17:45 1+2., 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > ANKARA > YALOVA 12.02.2021 18:31 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 12.02.2021 19:30 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > ANKARA 12.02.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ANKARA 12.02.2021 20:00 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 12.02.2021 20:46 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZİNCAN > ANKARA > İZMİR 12.02.2021 21:15 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 12.02.2021 21:30 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 12.02.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > ANKARA 12.02.2021 22:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 12.02.2021 22:00 0101, 2+1 80 TL Bilet Al

ANKARA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 03.03.2021 04:00 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZİNCAN 03.03.2021 09:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZİNCAN > VAN 03.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 03.03.2021 14:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > KARS 03.03.2021 16:45 T2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 03.03.2021 16:45 02-0, 2+1 75 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 03.03.2021 17:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 03.03.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZİNCAN > Erciş 03.03.2021 18:00 T2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 03.03.2021 18:30 1+2., 2+1 105 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 03.03.2021 19:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ARDAHAN 03.03.2021 19:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Oltu 03.03.2021 20:00 1+2., 2+1 105 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > ERZİNCAN > IĞDIR 03.03.2021 20:25 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 03.03.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 03.03.2021 22:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 03.03.2021 23:59 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Erzincan Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Erzincan Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Erzincan Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Erzincan Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Erzincan Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Erzincan Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Ankara Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Ankara Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Ankara Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Ankara Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Ankara Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Ankara Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ERZİNCAN ANKARA GÜZERGAHI

ERZİNCAN ANKARA YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

79,9 km / 59 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

250 km / 2 saat 54 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 21 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz