Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce Şehirlerarası  Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Erzincan Düzce arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 16:45 Dadaş Turizm aracıdır. 1+2. olan bu araç tahmini olarak 16:45 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
833.72 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 33dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Dadaş Turizm Kosor > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 16:45 1+2., 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 17:00 TR46, 2+2 110 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 17:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 17:59 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 300 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 50+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 HJ45, 2+1 220 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 A2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 19:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > DÜZCE > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 TR46, 2+2 110 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > DÜZCE > BURSA 12.02.2021 22:00 0101, 2+1 100 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Erzincan Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Erzincan Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Erzincan Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Erzincan Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Erzincan Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Erzincan Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Düzce Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Düzce Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Düzce Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Düzce Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Düzce Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Düzce Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN DÜZCE GÜZERGAHI

ERZİNCAN DÜZCE YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

258 km / 2 saat 58 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

132 km / 1 saat 32 dakika: Amasya Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

89,2 km / 52 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin