Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Erzincan Erzurum arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 01:00 Bizim Iğdır aracıdır. TT21 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
188.19 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 21dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
31

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM > IĞDIR 06.06.2021 01:00 TT21, 2+1 35 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > ARDAHAN 06.06.2021 01:45 50-7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM > ARDAHAN 06.06.2021 02:15 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ERZİNCAN > ERZURUM > ARDAHAN 06.06.2021 02:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > Oltu 06.06.2021 02:45 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > ARDAHAN 06.06.2021 02:45 TRV1, 2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > IĞDIR 06.06.2021 03:01 TR46, 2+2 35 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat Çerkezköy > ERZİNCAN > ERZURUM > VAN 06.06.2021 03:30 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ERZİNCAN > ERZURUM > ARDAHAN 06.06.2021 03:30 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ERZİNCAN > ERZURUM > Erciş 06.06.2021 04:00 2+1Z, 2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bodrum > ERZİNCAN > ERZURUM > Erciş 06.06.2021 04:01 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 04:15 50-7, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > ERZİNCAN > ERZURUM > IĞDIR 06.06.2021 04:30 TT21, 2+1 35 TL Bilet Al
Esadaş MERSİN > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 04:30 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > ERZİNCAN > ERZURUM > AĞRI 06.06.2021 04:30 J35, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 04:45 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > IĞDIR 06.06.2021 05:00 TT21, 2+1 35 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ERZİNCAN > ERZURUM > Oltu 06.06.2021 05:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 05:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > İspir 06.06.2021 05:45 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > ERZİNCAN > ERZURUM > IĞDIR 06.06.2021 06:00 TR46, 2+2 35 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 06:30 5470, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM > IĞDIR 06.06.2021 07:00 TR46, 2+2 35 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 07:00 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 07:30 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ERZİNCAN > ERZURUM > BATMAN 06.06.2021 11:00 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 11:15 50-7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 12:15 50-7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 18:00 0005, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ERZURUM 06.06.2021 19:59 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZİNCAN > ERZURUM > VAN 06.06.2021 20:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al

ERZURUM ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > ERZURUM > ERZİNCAN 16.06.2021 06:00 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN 16.06.2021 09:00 0005, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 10:00 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANTALYA 16.06.2021 10:30 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 12:00 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > BALIKESİR 16.06.2021 13:00 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Tokat Seyahat AĞRI > ERZURUM > ERZİNCAN > SAMSUN 16.06.2021 13:30 J35, 2+1 49 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 TR46, 2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 14:00 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 14:30 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > ANTALYA 16.06.2021 14:45 TT21, 2+1 40 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 15:00 TR46, 2+2 40 TL Bilet Al
Ağrı Tur Doğubeyazıt > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof Posof > ERZURUM > ERZİNCAN > BURSA 16.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ERZİNCAN > YALOVA 16.06.2021 16:01 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 16:01 2+.1, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 16:31 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANTALYA 16.06.2021 16:31 BN70, 2+1 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > ERZİNCAN > Çerkezköy 16.06.2021 16:45 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 AA21, 2+1 40 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > BURSA 16.06.2021 17:00 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 16.06.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 17:30 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 17:30 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ERZİNCAN 16.06.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > BALIKESİR 16.06.2021 17:45 TT21, 2+1 40 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 18:00 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ERZİNCAN 16.06.2021 18:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ERZİNCAN > İZMİR 16.06.2021 18:01 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > MERSİN 16.06.2021 18:30 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 16.06.2021 19:00 2+70, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 16.06.2021 19:30 2+1T, 2+1 40 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 19:30 TR46, 2+2 40 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > ERZİNCAN > BURSA 16.06.2021 19:45 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 45 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 16.06.2021 20:30 46 7, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 16.06.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > ERZİNCAN > ANKARA 16.06.2021 22:00 KL38, 38 KL 082 TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Erzincan Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Erzincan Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Erzincan Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Erzincan Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Erzincan Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Ardahan - Erzurum Erzincan Uzaklık: 2,437.22 km / Süre: 03:14 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Erzurum Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Erzurum Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Erzurum Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Erzurum Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Erzurum Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan - Sivas Erzurum Uzaklık: 2,465.06 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ERZİNCAN ERZURUM GÜZERGAHI

ERZİNCAN ERZURUM YOL TARİFİ

49 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

167 km / 1 saat 59 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Fevzi Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin