Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Erzincan İstanbul arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 00:00 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. offf olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Elçi Vanyolu Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,042.53 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 44dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
24

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 00:00 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 300 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 14:01 TR25, TRAVEGO 25 KİŞİLİK ,1+1 275 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 14:45 yen2, 1+1 275 TL Bilet Al
Lüks Erzincan Seyahat Kelkit > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 15:00 TVG, 1+1 250 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 16:00 C1+1, 2+1., C1+1 HİJYEN ,1+1 275 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Pülümür > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 17:00 TR25, TRAVEGO 25 KİŞİLİK ,1+1 275 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 17:00 B1+1, TR46, B1+1 HİJYEN ,1+1 275 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 17:30 yen2, 1+1 275 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 18:00 H1+1, 1+1 400 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 18:00 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 300 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 18:00 1+1, 1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 18:00 1+1s, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2020 18:15 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 18:30 2+1H, 1+1 275 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 06.06.2020 18:35 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 19:00 H+23, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 19:30 11, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Erzincan Seyahat Kelkit > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 20:00 TVG, 1+1 250 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 20:00 1++1, 1+1 290 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2020 20:30 CLASS, 2+2 275 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 20:45 yen2, 1+1 275 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 22:00 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 300 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 22:45 yen2, 1+1 275 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 06.06.2020 23:59 1+1, 2+2 Travego ,1+1 275 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Erzincan Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Erzincan Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Erzincan Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt İstanbul Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane İstanbul Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli İstanbul Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl İstanbul Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon İstanbul Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Elazığ Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Erzincan Kars Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Erzincan Erzurum Lider Ağrı Doğuş Turizm 120 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 120 TL Bilet Al
Erzincan Bingöl Star Diyarbakır 130 TL Bilet Al
Erzincan Sivas Elçi Vanyolu Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzincan Iğdır Metro Turizm 150 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 109 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Bolu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Amasya Erzincan Yeşil Erciş Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Erzincan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Erzincan Yeni Barış Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Erzincan Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kars Erzincan Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Nevşehir Erzincan Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Bingöl Erzincan Star Diyarbakır 130 TL Bilet Al
Kayseri Erzincan Kars Kalesi 130 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmit İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bilecik İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Kırklareli İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya İstanbul Isparta Petrol 118 TL Bilet Al

ERZİNCAN İSTANBUL GÜZERGAHI

ERZİNCAN İSTANBUL YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

258 km / 2 saat 58 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

132 km / 1 saat 32 dakika: Amasya Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Erzincan Haberler
  • Yurtta hava durumu

    Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu şöyle. Yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Erzincan çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az...

  • Sivas ta otomobil devrildi: 3 yaralı

    Sivas'ın İmranlı ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.

  • Otomobil devrildi: 3 yaralı

    Sivas'ın İmranlı ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.

  • Doğu Anadolu da 4 ilde sağanak bekleniliyor

    Doğu Anadolu Bölgesinde 4 ilde sağanak yağış bekleniliyor.

  • Doğu Anadolu da cuma namazı salgın sonrası ikinci ...

    Koronavirüs salgını sonrası Cuma namazı kılınması Cemaatin cami avlusunda toplanması Vatandaşların camilerin bahçelerinde namaza durması Doğu Anadolu'da cuma namazı salgın sonrası ikinci kez kılındıERZURUM (AA - Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Tunceli ve...

İstanbul Haberler
  • Son dakika! İSTANBUL DA CUMA TRAFİĞİ YOĞUNLUĞU (2)

    Gelen son dakika haberine göre Haber-Kamera: Şahin BOZKURT-Zeki GÜNAL-Cengiz ÇOBAN-Gülseli KENARLI-Ersan SAN-İsa ALMAÇAYIR/İSTANBUL DHAİstanbul'da normalleşme süreciyle birlikte haftanın son iş gününde akşam trafiğinde yoğunluk yaşanıyor.

  • İstanbul da iki yeni Millet Bahçesi hizmete açıldı

    İstanbul'da yapımı tamamlanan Halkalı ve Başakşehir Ayazma millet bahçeleri hizmete açıldı.

  • Kapalıçarşı da altın

    Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,97 azalışla 366,70 liradan tamamladı.

  • TEM Otoyolu nda dikkat çeken trafik yoğunluğu

    TEM Otoyolu'nda dikkat çeken trafik yoğunluğu Haftalar sonra kısıtlama olmayınca vatandaşlar yollara düştü Haftalar sonra hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olmayınca vatandaşlar mesai saati bitimine yakın yollara düştü.

  • "Bir Tek Sen" adlı solo halk oyunları yarışmasının ...

    İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Okulumda Bir Ses İki Hareket Projesi' kapsamında düzenlenen 'Bir Tek Sen' adlı solo halk oyunları yarışmasının kazananları belli oldu.