Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Erzincan İstanbul arası en yakın sefer 21 Eylül 2020 Saat 00:15 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Erzincan Başak Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,042.53 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 44dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
23

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 21.09.2020 00:15 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 14:45 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 15:31 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 180 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 16:45 1+2., 2+1 135 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm Çaldıran > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:00 46K, 2+1 130 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:00 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:00 aile, 2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:01 İ 46, 2+2 180 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:15 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:30 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 180 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 17:59 HJ46, 2+1 200 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 18:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 18:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 21.09.2020 18:15 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 18:30 İ34, 2+1 160 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 19:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 19:00 A2-1, 2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 19:01 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 20:00 HK46, 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 20:45 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 21.09.2020 22:00 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > İSTANBUL 21.09.2020 23:59 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Erzincan Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Erzincan Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Erzincan Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt İstanbul Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane İstanbul Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli İstanbul Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl İstanbul Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon İstanbul Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Tokat Yeni Barış Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Lüks Erzincan Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Ardahan Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzincan Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Ağrı Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Malatya Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kars Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Amasya Erzincan Öz Erzincanlılar 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al

ERZİNCAN İSTANBUL GÜZERGAHI

ERZİNCAN İSTANBUL YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

258 km / 2 saat 58 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

132 km / 1 saat 32 dakika: Amasya Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün