Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali  - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Erzincan Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:15 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 13:15 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Turay Seyahat, Kars Kalesi firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
440.42 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 19dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
11

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KAYSERİ > ANTALYA 12.02.2021 13:15 İ 46, 2+2 90 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > ERZİNCAN > KAYSERİ > MERSİN 12.02.2021 14:30 2+1R, 1+1 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > KAYSERİ > MERSİN 12.02.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > KAYSERİ > İZMİR 12.02.2021 16:30 46K, 2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KAYSERİ > İZMİR 12.02.2021 16:45 İ 46, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > KAYSERİ 12.02.2021 18:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > KAYSERİ > Bodrum 12.02.2021 18:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KAYSERİ > ANTALYA 12.02.2021 19:00 İ34, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > KAYSERİ > Bodrum 12.02.2021 19:30 HJ45, 2+1 160 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KAYSERİ > MERSİN 12.02.2021 21:00 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > KAYSERİ > ANKARA 12.02.2021 22:00 2+1T, 2+1 90 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Erzincan Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Erzincan Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Erzincan Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Erzincan Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Erzincan Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Erzincan Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Kayseri Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Kayseri Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Kayseri Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Kayseri Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Kayseri Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Kayseri Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ERZİNCAN KAYSERİ GÜZERGAHI

ERZİNCAN KAYSERİ YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

79,9 km / 59 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

165 km / 1 saat 57 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Sivas Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Sivas Blv. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

6,3 km / 12 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin