Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Erzincan Konya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:15 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 13:15 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Has Polat Ağrılı Turizm, Kars Kalesi firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
740.90 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 40dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
8

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KONYA > ANTALYA 12.02.2021 13:15 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > KONYA > İZMİR 12.02.2021 16:30 46K, 2+2 110 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > KONYA > İZMİR 12.02.2021 16:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KONYA > İZMİR 12.02.2021 16:45 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > KONYA 12.02.2021 18:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > KONYA > Bodrum 12.02.2021 18:00 T1+2, 2+1 125 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > KONYA > ANTALYA 12.02.2021 19:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > KONYA > Bodrum 12.02.2021 19:30 HJ45, 2+1 190 TL Bilet Al

KONYA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > KONYA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 06.03.2021 18:30 46K, 2+2 95 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bodrum > KONYA > ERZİNCAN > Erciş 06.03.2021 19:30 T2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > KONYA > ERZİNCAN > ERZURUM 06.03.2021 20:00 İ 50, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > ERZİNCAN > ERZURUM 06.03.2021 23:30 İ34, 2+1 140 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Erzincan Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Erzincan Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Erzincan Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Erzincan Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Erzincan Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Erzincan Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Konya Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Konya Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Konya Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Konya Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Konya Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Konya Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ERZİNCAN KONYA GÜZERGAHI

ERZİNCAN KONYA YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

79,9 km / 59 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

165 km / 1 saat 57 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz