Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Erzincan Sakarya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 16:45 Dadaş Turizm aracıdır. 1+2. olan bu araç tahmini olarak 16:45 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
901.45 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 10dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
16

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Dadaş Turizm Kosor > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 16:45 1+2., 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 17:00 TR46, 2+2 110 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 17:00 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 160 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 17:00 İ 46, 2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 17:00 aile, 2+1 180 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 17:59 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 50+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:30 HJ45, 2+1 220 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 19:00 A2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 19:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > ADAPAZARI 12.02.2021 20:15 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 20:30 İ 46, 2+2 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 21:30 TR46, 2+2 110 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > SAKARYA > BURSA 12.02.2021 22:00 0101, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > VAN 06.03.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > IĞDIR 06.03.2021 14:00 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 06.03.2021 15:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > Erciş 06.03.2021 15:00 T2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 06.03.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > Karaçoban 06.03.2021 15:45 İ 46, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ERZİNCAN 06.03.2021 15:45 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > IĞDIR 06.03.2021 16:00 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > VAN 06.03.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 06.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > Kosor 06.03.2021 19:00 1+2., 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN > ERZURUM 06.03.2021 19:15 İ 50, 2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZİNCAN 06.03.2021 20:00 aile, 2+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Sakarya Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Sakarya Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Sakarya Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Sakarya Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Sakarya Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Sakarya Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ERZİNCAN SAKARYA GÜZERGAHI

ERZİNCAN SAKARYA YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

258 km / 2 saat 58 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

132 km / 1 saat 32 dakika: Amasya Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

154 km / 1 saat 28 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz