Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Erzincan Yozgat arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 12:45 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 12:45 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
469.51 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 31dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 12.02.2021 12:45 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > YOZGAT > BALIKESİR 12.02.2021 15:30 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 12.02.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 12.02.2021 17:00 HJ45, 2+1 180 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZİNCAN > YOZGAT > BURSA 12.02.2021 17:45 1+2., 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > YOZGAT > YALOVA 12.02.2021 18:31 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > YOZGAT > BURSA 12.02.2021 19:30 T2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > YOZGAT > ANKARA 12.02.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > YOZGAT 12.02.2021 20:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 12.02.2021 20:46 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 12.02.2021 21:15 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > YOZGAT > BURSA 12.02.2021 22:00 0101, 2+1 70 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Yozgat Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Yozgat Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Yozgat Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Yozgat Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Yozgat Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ERZİNCAN YOZGAT GÜZERGAHI

ERZİNCAN YOZGAT YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

79,9 km / 59 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

250 km / 2 saat 54 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

34,1 km / 26 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin