Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Erzincan Yozgat arası en yakın sefer 21 Eylül 2020 Saat 12:15 Yeni Barış Turizm aracıdır. 033 olan bu araç tahmini olarak 12:15 civarı Erzincan şehrinden kalkacaktır. Erzincan ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzincan Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Yeni Barış Turizm, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
469.51 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 31dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
16

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZİNCAN YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 12:15 033, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 12:45 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > YOZGAT > BALIKESİR 21.09.2020 15:30 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 16:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm Çaldıran > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 17:00 46K, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 17:00 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 17:00 HJ45, 2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > YOZGAT > YALOVA 21.09.2020 18:31 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ERZİNCAN > YOZGAT > YALOVA 21.09.2020 19:00 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZİNCAN > YOZGAT > BURSA 21.09.2020 19:30 A2-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZİNCAN > YOZGAT > ANKARA 21.09.2020 19:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZİNCAN > YOZGAT 21.09.2020 20:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 20:15 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZİNCAN > YOZGAT > İZMİR 21.09.2020 20:46 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ERZİNCAN > YOZGAT > ANKARA 21.09.2020 21:30 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZİNCAN > YOZGAT > BURSA 21.09.2020 22:30 0101, 2+1 75 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Erzincan Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ERZİNCAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzincan - Bayburt Yozgat Uzaklık: 1,235.16 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Erzincan - Gümüşhane Yozgat Uzaklık: 1,245.38 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Erzincan - Tunceli Yozgat Uzaklık: 1,602.44 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Yozgat Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Erzincan - Bingöl Yozgat Uzaklık: 2,143.60 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Tokat Yeni Barış Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Lüks Erzincan Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Ardahan Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzincan Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 110 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Adana Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Yozgat Giresun Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Ağrı Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Malatya Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kars Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Amasya Erzincan Öz Erzincanlılar 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Mersin Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Yozgat Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Lüks Erzincan Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Yozgat Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al

ERZİNCAN YOZGAT GÜZERGAHI

ERZİNCAN YOZGAT YOL TARİFİ

17 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde batı ilerleyin

79,9 km / 59 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

250 km / 2 saat 54 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

34,1 km / 26 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin