Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Erzurum Amasya arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 13:30 Tokat Seyahat aracıdır. F33 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
559.03 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 28dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
16

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

ERZURUM AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat AĞRI > ERZURUM > AMASYA > SAMSUN 09.03.2021 13:30 F33, 2+1 125 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 TR46, 2+2 79 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 1+2., 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 14:30 İ 50, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 15:00 HJ45, 2+1 190 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 15:59 0101, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 50+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 16:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 17:00 T2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 İ 50, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 09.03.2021 18:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > ANKARA 09.03.2021 19:00 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 19:30 TR46, 2+2 79 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 09.03.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Erzurum Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Amasya Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Amasya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Amasya Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Amasya Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Amasya Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Amasya Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

ERZURUM AMASYA GÜZERGAHI

ERZURUM AMASYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

356 km / 4 saat 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin