Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Erzurum Amasya arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 12:00 Esadaş aracıdır. 46 7 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Dadaş Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
559.03 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 28dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
23

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

ERZURUM AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 12:00 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Seyahat AĞRI > ERZURUM > AMASYA > SAMSUN 16.06.2021 13:30 J35, 2+1 99 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş Oltu > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 2+70, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Tur Doğubeyazıt > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof Posof > ERZURUM > AMASYA > BURSA 16.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Dadaş Turizm ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 2+70, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:01 2+.1, 2+1 100 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:30 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 16:31 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > AMASYA > Çerkezköy 16.06.2021 16:45 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 AA21, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > BURSA 16.06.2021 17:00 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 18:00 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 16.06.2021 18:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 16.06.2021 19:30 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > ANKARA 16.06.2021 20:30 46 7, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 16.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Erzurum Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Amasya Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Amasya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Amasya Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Amasya Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Amasya Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Amasya Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

ERZURUM AMASYA GÜZERGAHI

ERZURUM AMASYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

356 km / 4 saat 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin