Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Erzurum Amasya arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 12:00 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
559.03 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 28dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
18

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

ERZURUM AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 12:00 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Tokat Seyahat ERZURUM > AMASYA > SAMSUN 22.09.2020 13:30 J35, 2+1 125 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 14:00 1+2., 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 14:31 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 15:00 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 15:29 TR47, Travego 15 SHD ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 16:00 İ34, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 22.09.2020 16:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 16:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 16:30 HJ46, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 16:31 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 17:00 A2-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 18:00 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 18:00 +1+2, 2+1 79 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > AMASYA > ANKARA 22.09.2020 20:30 İ 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > AMASYA > İSTANBUL 22.09.2020 21:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > AMASYA 22.09.2020 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Erzurum Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Erzurum Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Amasya Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Amasya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Amasya Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Amasya Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Amasya Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Amasya Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Erzincan Öz Erzincanlılar 100 TL Bilet Al
Amasya Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Nevşehir Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Amasya Kastamonu Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Aksaray Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Niğde Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Afyon Niksarkale Turizm 119 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Malatya Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Tokat Erzurum Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Amasya Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Düzce Amasya Lüks Amasya İtimat Turizm 109 TL Bilet Al
Malatya Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Sakarya Amasya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Eskişehir Amasya Lüks Bayburt Seyahat 110 TL Bilet Al

ERZURUM AMASYA GÜZERGAHI

ERZURUM AMASYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

356 km / 4 saat 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin