Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Erzurum Ankara arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 07:30 Esadaş aracıdır. yen2 olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Esadaş, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
874.72 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 20dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
19

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ERZURUM ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 07:30 yen2, 1+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 10:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 13:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 06.06.2020 14:45 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > BURSA 06.06.2020 15:59 11, 1+1 170 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > ANKARA > BURSA 06.06.2020 16:00 1++1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 17:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 17:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 17:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 17:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > ANKARA > BURSA 06.06.2020 17:30 H+50, 1+1 250 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > ANKARA > Edremit 06.06.2020 18:30 COK, CCK 95 1+1 KOLTUK PLANI ,1+1 200 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 19:00 2+1H, 1+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 20:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 20:30 yen2, 1+1 225 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 21:00 1+1f, 1+1 170 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 21:30 yen2, 1+1 225 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 22:30 JHO, MARAL OTOBÜS 1+1 DÜZENİ ,1+1 200 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > ANKARA 06.06.2020 22:30 1++1, 1+1 200 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Erzurum Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Erzurum Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Erzurum Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Erzurum Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Erzurum Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Erzurum Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Ankara Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Ankara Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Ankara Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Ankara Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Artvin Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Sivas Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Erzurum Rize Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al
Erzurum Van Elçi Vanyolu Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Yeni Sivas Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Sivas Erzurum Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Iğdır Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Erzurum Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Erzincan Erzurum Lider Ağrı Doğuş Turizm 120 TL Bilet Al
Artvin Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Yozgat Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Ankara Lüks Kahramanmaraş Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al

ERZURUM ANKARA GÜZERGAHI

ERZURUM ANKARA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

250 km / 2 saat 54 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 21 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Erzurum Haberler
  • Doğu Anadolu daki 4 ilde gök gürültülü sağanak bekleniyor

    Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Kars ve Ardahan'da gök gürültülü sağanağın etkili olacağı bildirildi.

  • Doğu Anadolu da cuma namazı salgın sonrası ikinci ...

    Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Tunceli ve Kars'ta vatandaşlar, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ikinci kez belirlenen alanlarda cuma namazında saf tuttu.

  • Oltu da "101 Hatim Geleneği" başlatıldı

    Erzurum'un Oltu ilçesinde '101 Hatim Geleneği' başlatıldı.

  • Başkan Sekmen den Çevre Günü mesajı

    Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 'Şehirleri büyütüp geliştirirken, doğal yaşam olanaklarını, çevresel ve iklimsel koşulları da dikkate almak gereklidir' dedi.

  • Erzurum Ticaret Borsası

    Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) patatesin kilogramı ortalama 2,01 liradan işlem gördü.

Ankara Haberler
  • Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes ...

    Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da düzenlenen törenle 10 millet bahçesi daha hizmete açıldı. Böylece açılan millet bahçesi sayısı 23'e yükseldi. 2023 yılına kadar 81 ilin tamamına millet bahçesi açılması hedefleniyor.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumartesi - Pazar kısıtlaması ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cumartesi - Pazar kısıtlaması kaldırılmıştır.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • 18 yaş ve altı gençler sokaklarda

    Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 18 yaş ve altı gençler, verilen izin kapsamında sokağa çıktı.

  • Başkent te silahlı saldırıya uğrayan kadın yaşamını ...

    Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan yabancı uyruklu 46 yaşındaki kadın i hayatını kaybetti. Polisin, olay yerinden kaçan cinayet zanlısını yakalama çalışması sürüyor.