Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Erzurum Ankara arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. 46 7 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Dadaş Turizm, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
874.72 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 20dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
22

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ERZURUM ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.06.2021 10:00 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Dadaş Turizm ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.06.2021 13:00 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 13:00 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.06.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.06.2021 14:30 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.06.2021 15:00 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.06.2021 15:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.06.2021 15:30 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof Posof > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > YALOVA 19.06.2021 16:01 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.06.2021 17:30 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 17:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.06.2021 17:30 2+1Z, 2+1 120 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 17:45 TT21, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.06.2021 18:01 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 19:00 BN70, 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 19:30 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA > BURSA 19.06.2021 19:45 TRV1, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 20:30 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 20:30 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > ANKARA 19.06.2021 22:00 KL38, 38 KL 082 TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al

ANKARA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 03:30 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 09:45 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZURUM > VAN 19.06.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat ANKARA > ERZURUM > VAN 19.06.2021 13:00 KL38, 38 KL 082 TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 19.06.2021 14:00 TT21, 2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 19.06.2021 16:30 50-7, 2+1 140 TL Bilet Al
Kars Kalesi ANKARA > ERZURUM > KARS 19.06.2021 17:00 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 19.06.2021 17:01 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 19.06.2021 17:30 AA21, 2+1 110 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > ERZURUM > Doğubeyazıt 19.06.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > ERZURUM > Erciş 19.06.2021 18:00 T2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > ERZURUM > Oltu 19.06.2021 18:30 RH40, TRAVEGO2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 19:00 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İZMİR > ANKARA > ERZURUM > Oltu 19.06.2021 19:30 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM > ARDAHAN 19.06.2021 19:30 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > ERZURUM > KARS 19.06.2021 19:30 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > ERZURUM > Doğubeyazıt 19.06.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > ANKARA > ERZURUM > IĞDIR 19.06.2021 20:59 TR46, 2+2 110 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İZMİR > ANKARA > ERZURUM > Doğubeyazıt 19.06.2021 20:59 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 95 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 21:30 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al
Dadaş Turizm ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 22:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 22:30 50-7, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 19.06.2021 23:59 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Erzurum Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Erzurum Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Erzurum Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Erzurum Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Erzurum Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Erzurum Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Ankara Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Ankara Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Ankara Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Ankara Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Ankara Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ERZURUM ANKARA GÜZERGAHI

ERZURUM ANKARA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

250 km / 2 saat 54 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 21 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz