Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Erzurum Düzce arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 14:00 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Dadaş Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,025.21 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 46dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

ERZURUM DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 1+2., 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 14:30 İ 50, 2+2 130 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 15:00 HJ45, 2+1 220 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 15:59 0101, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 50+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 17:00 T2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 İ 50, 2+2 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > DÜZCE > İSTANBUL 09.03.2021 19:30 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > DÜZCE 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Erzurum Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Erzurum Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Erzurum Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Erzurum Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Erzurum Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Erzurum Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Düzce Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Düzce Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Düzce Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Düzce Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Düzce Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Düzce Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

ERZURUM DÜZCE GÜZERGAHI

ERZURUM DÜZCE YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

89,2 km / 52 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin