Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Erzurum Erzincan arası en yakın sefer 16 Aralık 2019 Saat 06:00 Star Diyarbakır aracıdır. TO16 olan bu araç tahmini olarak 06:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
188.21 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 19dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
26

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

ERZURUM ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır Batman > Erzurum > Erzincan 16.12.2019 06:00 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan 16.12.2019 09:00 SULT, Sultan 160 S ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan > İzmir 16.12.2019 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan > Antalya 16.12.2019 10:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan > İstanbul 16.12.2019 12:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan > İzmir 16.12.2019 14:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Aras Turizm Nahcıvan > Erzurum > Erzincan > Bodrum 16.12.2019 14:15 LION, LION'S COACH ,2+1 40 TL Bilet Al
Esadaş Ardahan > Erzurum > Erzincan > İstanbul 16.12.2019 14:31 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan > Hatay 16.12.2019 15:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Erzincan 16.12.2019 15:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Erzincan 16.12.2019 15:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars Ardahan > Erzurum > Erzincan > İstanbul 16.12.2019 15:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > Erzurum > Erzincan > İstanbul 16.12.2019 16:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Nahcıvan > Erzurum > Erzincan > İzmir 16.12.2019 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Ardahan > Erzurum > Erzincan > Yalova 16.12.2019 16:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > Erzurum > Erzincan > İzmir 16.12.2019 17:00 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm Iğdır > Erzurum > Erzincan > İstanbul 16.12.2019 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Van > Erzurum > Erzincan > Ankara 16.12.2019 17:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Erzincan 16.12.2019 17:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat Van > Erzurum > Erzincan > İstanbul 16.12.2019 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 400 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Erzincan 16.12.2019 18:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Erzincan > Mersin 16.12.2019 18:31 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars Ardahan > Erzurum > Erzincan > Bursa 16.12.2019 19:30 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 35 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Erzincan 16.12.2019 20:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Esadaş Ardahan > Erzurum > Erzincan > Ankara 16.12.2019 20:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Vanyolu Seyahat Van > Erzurum > Erzincan > Ankara 16.12.2019 22:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Erzurum Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Erzurum Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Erzurum Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Erzurum Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Erzurum Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al
Elazığ - Erzincan Erzurum Uzaklık: 2,786.22 km / Süre: 03:54 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Erzincan Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Erzincan Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Erzincan Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Erzincan Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Erzincan Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum - Muş Erzincan Uzaklık: 2,074.82 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Samsun Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Van Metro Turizm 80 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ankara Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Elazığ Erzincan Tuncelililer 60 TL Bilet Al
Bingöl Erzincan Star Diyarbakır 80 TL Bilet Al

ERZURUM ERZİNCAN GÜZERGAHI

ERZURUM ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

2,9 km / 4 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Fevzi Paşa Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz

Erzurum Haberler
  • Palandöken Ülkü Ocaklarında görev değişimi

    Erzurum Ülkü Ocakları Palandöken İlçe Başkanlığına Şahin Çelik getirildi.

  • Kars'ta yük treninin hemzemin geçitte çarptığı otomobildeki ...

    Kars'ın Selim ilçesinde, yük treninin hemzemin geçitte çarptığı otomobildeki 3 kişi yaşamını yitirdi.

  • Palandöken'de toplu açılış töreni

    Erzurum'un Palandöken ilçesinde tüm sezon boyunca yapılan hizmetler için toplu açılış töreni düzenlendi.

  • Erzurum'da sis ulaşımı aksatıyor

    Erzurum'da etkili olan yoğun sis Palandöken'de görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü.

  • Ceza, eksi 7 derecede, hayranlarının karşısına çıktı

    ERZURUM'da, kar kalitesi, uzun pistleri, yakıcı güneşi, doğası ve son teknoloji tesisleriyle kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de eksi 7 derecede hayranlarının karşısına çıkan Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza, hem coştu, hem coşturdu.

Erzincan Haberler
  • Erdoğan'ın müjdesini verdiği '100 Bin Sosyal Konut ...

    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz gün müjdesini verdiği Türkiye genelinde '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde 75, İliç'te de 230 olmak üzere toplam 305 konut yapılacak.

  • Yüzde 40 hibeli düve alım desteği başvuruları başlıyor

    Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından TÜRKVET'e kayıtlı işletmesi olan yetiştiriciler, bir işletme; kapasitesini 10 başa tamamlayacak şekilde desteklenecek olup, düve alım bedelinin yüzde 40'u hibe olarak verilecek.

  • Üzümlü Kaymakamı Yılmaz'dan İHA'ya ziyaret

    Üzümlü ilçe Kaymakamı Enver Yılmaz, İhlas Haber Ajansı (İHA) Erzincan Bölge Müdürlüğü'ne ziyarette bulundu.

  • Nüfus Müdürlüğünde yoğunluk

    Erzincan'da kimlik kartlarının 2020 yılına kadar yenileneceği aksi takdirde kullanılamayacağı dedikodusu yayılması üzerine vatandaşlar Nüfus Müdürlüğüne adeta akın etti.

  • Erzincan Jandarma Komutanı Altıntaş, AA'nın "Yılın ...

    Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Altıntaş, Anadolu Ajansının (AA) 'Yılın Fotoğrafları' oylamasında tercihte bulundu.