Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,234.02 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 58dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
1

İSTANBUL ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Can Ardahan Turizm İstanbul > Erzurum > Posof 14.12.2019 09:05 ST41, 2+1 110 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İstanbul > Erzurum > Nahcıvan 14.12.2019 09:30 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Can Ardahan Turizm İstanbul > Alibeyköy > Erzurum > Posof 14.12.2019 09:35 ST41, 2+1 125 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum > Ardahan 14.12.2019 10:00 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Erzurum > Van 14.12.2019 10:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Kars Kalesi İstanbul > Erzurum > Çıldır 14.12.2019 11:00 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 14.12.2019 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum > Karaçoban 14.12.2019 12:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 14.12.2019 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Bayrampaşa) > Erzurum 14.12.2019 12:00 CLASS, 2+2 155 TL Bilet Al
Patnos İtimat İstanbul > Erzurum > Erciş 14.12.2019 12:00 TOUR, 2+2 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Alibeyköy) > Erzurum 14.12.2019 12:20 CLASS, 2+2 155 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İstanbul > Erzurum > Nahcıvan 14.12.2019 12:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 14.12.2019 13:00 TV15, 2+2 140 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İstanbul > Alibeyköy > Erzurum > Iğdır 14.12.2019 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Bayrampaşa) > Erzurum 14.12.2019 13:00 CLASS, 2+2 155 TL Bilet Al
Turgut Reis İstanbul > Erzurum > Kars 14.12.2019 13:00 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Erzurum > Van 14.12.2019 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Alibeyköy) > Erzurum 14.12.2019 13:20 CLASS, 2+2 155 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İstanbul > Erzurum > Van 14.12.2019 14:00 TR55, Travego 17 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İstanbul > Zeytinburnu > Erzurum > Iğdır 14.12.2019 14:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İstanbul > Erzurum > Kosor 14.12.2019 16:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum 14.12.2019 16:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 160 TL Bilet Al
Aras Turizm İstanbul > Erzurum > Nahcıvan 14.12.2019 17:00 LION, LION'S COACH ,2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum 14.12.2019 19:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum 14.12.2019 21:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Erzurum Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Erzurum Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Erzurum Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt İstanbul Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl İstanbul Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin İstanbul Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan İstanbul Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı İstanbul Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars İstanbul Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Samsun Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Van Metro Turizm 80 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Erzurum Can Ardahan Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Konya Metro Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 75 TL Bilet Al
İstanbul Antalya İstanbul Kalesi 79 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Mersin İstanbul Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak İstanbul Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun İstanbul Metro Turizm 135 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Metro Turizm 135 TL Bilet Al

ERZURUM İSTANBUL GÜZERGAHI

ERZURUM İSTANBUL YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Erzurum Haberler
  • Erzurum'da sis ulaşımı aksatıyor

    Erzurum'da etkili olan yoğun sis Palandöken'de görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü.

  • Ceza, eksi 7 derecede, hayranlarının karşısına çıktı

    ERZURUM'da, kar kalitesi, uzun pistleri, yakıcı güneşi, doğası ve son teknoloji tesisleriyle kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de eksi 7 derecede hayranlarının karşısına çıkan Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza, hem coştu, hem coşturdu.

  • Ünlü rapçi Ceza, eksi 7 derecede hayranlarına konser ...

    Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza, kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de eksi 7 derecede hayranlarının karşısına çıkan, hem coştu, hem coşturdu.

  • Palandöken Ülkü Ocaklarında görev değişimi

    Erzurum Ülkü Ocakları Palandöken İlçe Başkanlığına Şahin Çelik getirildi.

  • Erzurum'da 39 milyon liralık yatırımların toplu açılışı ...

    Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile Palandöken Belediyesinin 39 milyon lira değerindeki yatırımlarının toplu açılışı törenle gerçekleştirildi.

İstanbul Haberler
  • Yılbaşı öncesi 250 ton sahte içki ele geçirildi

    Yılbaşı öncesi İstanbul merkezli sekiz ilde eşzamanlı sahte içki operasyonu yapıldı.

  • GAZİOSMANPAŞA'DA HAREKETLİ DAKİKALAR (2)

    GAZİOSMANPAŞA'da polise ateş edip kaçan şüpheliyi yakalamak için operasyon düzenliyor.

  • Gaziosmanpaşa'da hareketli dakikalar (2)

    GAZİOSMANPAŞA'da polise ateş edip kaçan şüpheliyi yakalamak için operasyon düzenliyor.

  • İstanbul'da "Roman Çalıştayı" yapıldı

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 'Roman Çalıştayı' düzenledi.

  • Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu! Haberler.com ...

    İdeal Su ana sponsorluğunda düzenlenen 3'üncü Türkiye Altın Marka Ödülleri, 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da muhteşem törenle sahiplerini buldu. Enlerin seçildiği gecede Haberler.com yılın en iyi haber portalı ödülüne layık görüldü.