Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Erzurum İstanbul arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 12:00 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,234.02 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 58dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
17

ERZURUM İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 12:00 İ 46, 2+2 170 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 14:00 1+2., 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 14:31 İ 46, 2+2 170 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 15:00 İ 46, 2+2 170 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 190 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 15:29 TR47, Travego 15 SHD ,2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 16:00 İ34, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 16:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 16:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 170 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 16:30 HJ46, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 16:31 İ 46, 2+2 170 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 17:00 A2-1, 2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 18:00 İ 46, 2+2 170 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 18:00 +1+2, 2+1 159 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 19:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > İSTANBUL 22.09.2020 21:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 22.09.2020 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Erzurum Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Erzurum Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Erzurum Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt İstanbul Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl İstanbul Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin İstanbul Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan İstanbul Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı İstanbul Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars İstanbul Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Malatya Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Tokat Erzurum Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al

ERZURUM İSTANBUL GÜZERGAHI

ERZURUM İSTANBUL YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün