Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Erzurum İstanbul arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 12:00 Esadaş aracıdır. 46 7 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır, Esadaş, Dadaş Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,234.02 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 58dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
25

ERZURUM İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 12:00 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > Alibeyköy > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 TR46, 2+2 165 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 TR46, 2+2 165 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Esadaş Oltu > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 14:00 2+70, 2+1 180 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Ağrı Tur Doğubeyazıt > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Dadaş Turizm ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 2+70, 2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:00 1+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:01 2+.1, 2+1 120 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm IĞDIR > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 210 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:30 TR15, 2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş Karaçoban > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 16:31 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ERZURUM > İSTANBUL > Çerkezköy 16.06.2021 16:45 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 190 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > Alibeyköy > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 AA21, 2+1 165 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 AA21, 2+1 165 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 18:00 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 18:00 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > Alibeyköy > İSTANBUL 16.06.2021 19:30 TR46, 2+2 165 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 19:30 TR46, 2+2 165 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > İSTANBUL 16.06.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al

İSTANBUL ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM > ARDAHAN 16.06.2021 10:00 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ERZURUM > VAN 16.06.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM > Oltu 16.06.2021 11:00 2+70, 2+1 180 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > ERZURUM > Arpaçay 16.06.2021 11:00 TR15, 2+2 250 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > ERZURUM > ARDAHAN 16.06.2021 11:00 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 11:01 TR46, 2+2 170 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 11:21 TR46, 2+2 170 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > ERZURUM > Doğubeyazıt 16.06.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > ERZURUM > Kosor 16.06.2021 12:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM > Karaçoban 16.06.2021 12:00 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > ERZURUM > Doğubeyazıt 16.06.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ERZURUM 16.06.2021 12:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > ERZURUM > Erciş 16.06.2021 12:00 T1+2, 2+1 250 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ERZURUM > Doğubeyazıt 16.06.2021 12:20 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 350 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ERZURUM 16.06.2021 12:20 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 13:00 TT21, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İSTANBUL > ERZURUM > Doğubeyazıt 16.06.2021 13:00 46K, 2+2 200 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > ERZURUM > KARS 16.06.2021 13:00 TR15, 2+2 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ERZURUM 16.06.2021 13:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ERZURUM > VAN 16.06.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 13:20 TT21, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ERZURUM 16.06.2021 13:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Ağrı Tur İSTANBUL > ERZURUM > Doğubeyazıt 16.06.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İSTANBUL > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM > İspir 16.06.2021 14:00 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İSTANBUL > ERZURUM > VAN 16.06.2021 14:00 TRV, 2+1 180 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 15:00 TR46, 2+2 170 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ERZURUM > IĞDIR 16.06.2021 15:20 TR46, 2+2 170 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > ERZURUM 16.06.2021 16:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM 16.06.2021 16:00 2+70, 2+1 180 TL Bilet Al
Mavi Erzincan Kapaklı > İSTANBUL > ERZURUM 16.06.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 220 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZURUM 16.06.2021 19:00 46 7, 2+1 180 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Erzurum Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Erzurum Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Erzurum Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Erzurum Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt İstanbul Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl İstanbul Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin İstanbul Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan İstanbul Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı İstanbul Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars İstanbul Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ERZURUM İSTANBUL GÜZERGAHI

ERZURUM İSTANBUL YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün