Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Erzurum Konya arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 14:00 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Patnos İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
932.39 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 53dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

ERZURUM KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > KONYA > İZMİR 19.04.2021 14:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > KONYA 19.04.2021 15:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > KONYA > Bodrum 19.04.2021 16:00 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 16:02 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 140 TL Bilet Al

KONYA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KONYA > ERZURUM 19.04.2021 19:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > KONYA > ERZURUM > Doğubeyazıt 19.04.2021 19:30 46K, 2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bodrum > KONYA > ERZURUM > Erciş 19.04.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > ERZURUM 19.04.2021 23:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 140 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Erzurum Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Erzurum Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Erzurum Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Erzurum Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Erzurum Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Erzurum Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Konya Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Konya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Konya Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Konya Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Konya Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Konya Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ERZURUM KONYA GÜZERGAHI

ERZURUM KONYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

165 km / 1 saat 57 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz