Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Rize otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Erzurum Rize arası en yakın sefer 20 Eylül 2020 Saat 00:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+11 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Esadaş, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
256.73 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 40dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

ERZURUM RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ERZURUM > RİZE > Hopa 20.09.2020 00:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ERZURUM > RİZE > Hopa 20.09.2020 01:00 X+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Silopi > ERZURUM > RİZE > Hopa 20.09.2020 01:30 1+1A, 2+1 80 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat KAHRAMANMARAŞ > ERZURUM > RİZE 20.09.2020 02:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > RİZE 20.09.2020 08:00 SULT, Sultan 160 S ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > RİZE 20.09.2020 13:00 SULT, Sultan 160 S ,2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > RİZE > Hopa 20.09.2020 14:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > RİZE > Hopa 20.09.2020 14:15 A2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > RİZE 20.09.2020 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > RİZE > Hopa 20.09.2020 23:15 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Erzurum Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Erzurum Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Erzurum Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzincan - Rize Erzurum Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Erzurum Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al
Ordu - Rize Erzurum Uzaklık: 3,286.61 km / Süre: 04:59 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Rize Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Rize Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Rize Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Rize Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Rize Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Rize Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Tokat Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Öz Elbistan 125 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Rize Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Yozgat Kanberoğlu Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Giresun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Malatya Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Tokat Erzurum Elçi Vanyolu Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sinop Rize Lüks Artvin Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Rize Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

ERZURUM RİZE GÜZERGAHI

ERZURUM RİZE YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

7,2 km / 5 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / D925 çıkışına girin

110 km / 1 saat 29 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / D925 yönünde devam edin D925 boyunca ilerleyin

63,1 km / 57 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sağa yönelin

35,7 km / 30 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: D925 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönündeki rampaya girin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün