Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Erzurum Sakarya arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 14:00 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,092.94 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 23dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
16

ERZURUM SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 14:00 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 14:00 1+2., 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 14:30 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 15:00 HJ45, 2+1 220 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 15:59 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 50+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Çaldıran > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 16:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 17:00 A2-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İspir > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 18:00 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ADAPAZARI 26.02.2021 18:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > SAKARYA > BURSA 26.02.2021 19:29 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 19:30 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > SAKARYA > İSTANBUL 26.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > ADAPAZARI 26.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > VAN 26.02.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > IĞDIR 26.02.2021 14:00 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Doğubeyazıt 26.02.2021 15:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Erciş 26.02.2021 15:00 A2-1, 2+1 200 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Doğubeyazıt 26.02.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Çıldır 26.02.2021 15:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Karaçoban 26.02.2021 15:45 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ERZURUM 26.02.2021 15:45 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > IĞDIR 26.02.2021 16:00 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > VAN 26.02.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Doğubeyazıt 26.02.2021 16:30 46K, 2+2 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Doğubeyazıt 26.02.2021 16:30 HJ45, 2+1 200 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM 26.02.2021 19:15 50+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM > Kosor 26.02.2021 21:00 1+2., 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > ERZURUM 26.02.2021 22:30 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Sakarya Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Sakarya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Sakarya Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Sakarya Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Sakarya Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Sakarya Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

ERZURUM SAKARYA GÜZERGAHI

ERZURUM SAKARYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

154 km / 1 saat 28 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz