Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Erzurum Samsun arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 08:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Turgut Reis firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
557.73 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 47dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
11

ERZURUM SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 08:30 CLASS, 2+2 175 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > ERZURUM > SAMSUN > Bafra 06.06.2020 13:00 T1+1, TR46 T1+1HİJYEN ,1+1 160 TL Bilet Al
Tokat Seyahat AĞRI > ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 13:30 23, 1+1 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm KARS > ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 15:30 0O25, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 15:30 CLASS, 2+2 175 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 18:00 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Sema Turizm VAN > ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 19:00 1+1H, 1+1 170 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 19:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 19:30 CLASS, 2+2 175 TL Bilet Al
Süzer Seyahat SİİRT > ERZURUM > SAMSUN > Bafra 06.06.2020 19:30 755, 1+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > ERZURUM > SAMSUN 06.06.2020 20:00 0O29, 1+1 150 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Erzurum Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun Erzurum Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Erzurum Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Erzurum Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Erzurum Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Erzurum Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Samsun Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Samsun Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Samsun Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Samsun Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Samsun Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Samsun Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Artvin Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Sivas Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Erzurum Rize Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al
Erzurum Van Elçi Vanyolu Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Kırıkkale Fındıkkale Turizm 140 TL Bilet Al
Samsun Yozgat Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Samsun Trabzon Lüks Artvin Seyahat 140 TL Bilet Al
Samsun Malatya Tokat Yıldızı 140 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 145 TL Bilet Al
Samsun Kastamonu Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Samsun Rize Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Sivas Erzurum Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Iğdır Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Erzurum Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Erzincan Erzurum Lider Ağrı Doğuş Turizm 120 TL Bilet Al
Artvin Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Giresun Samsun Özgül Bafra Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Samsun Özlem Ardahan 120 TL Bilet Al
Trabzon Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Yozgat Samsun Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Kırıkkale Samsun Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Ankara Samsun Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Kırşehir Samsun Metro Turizm 150 TL Bilet Al

ERZURUM SAMSUN GÜZERGAHI

ERZURUM SAMSUN YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

32,5 km / 22 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın

14,3 km / 10 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde hafif sağa dönün Erzurum Bayburt Yolu/D915 boyunca ilerleyin

125 km / 1 saat 36 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde devam edin E97 boyunca ilerleyin

28,7 km / 30 dakika: Gümüşhane Bayburt Yolu / D885 / E97 yönünde hafif sola dönün D885/E97 boyunca ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

5,0 km / 4 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

85,5 km / 1 saat 20 dakika: Gümüşhane Giresun Yolu / D877 girmek için hafif sağa dönün D877 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gümüşhane Giresun Yolu / Osman Ağa Cd. / D877 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: D877 yönünde sola dönün

151 km / 2 saat 4 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 girmek için sola dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Ordu yönünde Trabzon çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 5 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin

Erzurum Haberler
  • Doğu Anadolu daki 4 ilde gök gürültülü sağanak bekleniyor

    Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Kars ve Ardahan'da gök gürültülü sağanağın etkili olacağı bildirildi.

  • Doğu Anadolu da cuma namazı salgın sonrası ikinci ...

    Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Tunceli ve Kars'ta vatandaşlar, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ikinci kez belirlenen alanlarda cuma namazında saf tuttu.

  • Oltu da "101 Hatim Geleneği" başlatıldı

    Erzurum'un Oltu ilçesinde '101 Hatim Geleneği' başlatıldı.

  • Başkan Sekmen den Çevre Günü mesajı

    Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 'Şehirleri büyütüp geliştirirken, doğal yaşam olanaklarını, çevresel ve iklimsel koşulları da dikkate almak gereklidir' dedi.

  • Erzurum Ticaret Borsası

    Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) patatesin kilogramı ortalama 2,01 liradan işlem gördü.

Samsun Haberler
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun Millet Bahçesi açılışını ...

    Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Samsun Valisi Osman Kaymak'ın konuşması Kurdele kesilmesi ANKARA - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'ne katıldı.

  • Eski 19 Mayıs Stadı millet bahçesine dönüştü

    Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) Samsun'da eski 19 Mayıs Stadı'nın yerine yaptırılan millet bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katıldığı törenle hizmete açıldı.

  • OKA bölgenin proje havuzunu güçlendiriyor

    Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), uygulamakta olduğu 2020 Yılı Fizibilite Desteği ile Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat ilinin kalkınması ve rekabet gücü açısından önemli fırsatlardan yararlanılması için proje havuzunun güçlendirilmesini amaçlıyor.

  • Samsun da Adnan Menderes Demokrasi Meydanında cuma ...

    Samsun'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında cuma namazı Canik ilçesindeki Adnan Menderes Demokrasi Meydanı, kılındı.

  • Beton mikseri devrildi: 1 ölü

    Samsun'da beton mikserinin devrildiği kazada bir kişi hayatını kaybetti.