Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sivas otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sivas otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 69 TL olduğu Erzurum Sivas arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Kars Kalesi, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
438.00 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 14dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
24

ERZURUM SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANTALYA 18.05.2021 10:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > BALIKESİR 18.05.2021 13:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > SİVAS 18.05.2021 13:00 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SİVAS > MERSİN 18.05.2021 13:30 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 14:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 15:00 TR46, 2+1 69 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 15:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SİVAS > BURSA 18.05.2021 15:30 1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > SİVAS > Bodrum 18.05.2021 16:00 T2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > SİVAS > İSTANBUL 18.05.2021 16:00 T38, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > SİVAS > YALOVA 18.05.2021 16:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANTALYA 18.05.2021 16:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > SİVAS > ANKARA 18.05.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 17:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > SİVAS > BURSA 18.05.2021 17:30 2+1Z, 2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > SİVAS > BALIKESİR 18.05.2021 17:45 TR46, 2+1 69 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 18.05.2021 18:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > MERSİN 18.05.2021 18:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANKARA 18.05.2021 19:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > SİVAS > ANKARA 18.05.2021 19:30 2+1T, 2+1 69 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > SİVAS > BURSA 18.05.2021 19:30 yeni, 2+1 75 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SİVAS > ANKARA 18.05.2021 20:30 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Erzurum Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Erzurum Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Erzurum Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Erzurum Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Erzurum Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Erzurum Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Sivas Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Sivas Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Sivas Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Sivas Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Sivas Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Sivas Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

ERZURUM SİVAS GÜZERGAHI

ERZURUM SİVAS YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

164 km / 1 saat 56 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: M. Fethi Akyüz Cd. çıkışına girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve M. Fethi Akyüz Cd. üzerine çıkın

1,2 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

53 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz