Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Erzurum Trabzon arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 00:30 Öz Diyarbakır aracıdır. S2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
267.83 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 05dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
9

ERZURUM TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ERZURUM > TRABZON > Hopa 15.06.2021 00:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > TRABZON 15.06.2021 08:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > TRABZON > Hopa 15.06.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > TRABZON > Hopa 15.06.2021 14:15 A2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > TRABZON > SAMSUN 15.06.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > TRABZON 15.06.2021 19:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > ERZURUM > TRABZON > Bafra 15.06.2021 20:00 ÇT44, Tourısmo 38 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > TRABZON > Hopa 15.06.2021 23:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ERZURUM > TRABZON > Hopa 15.06.2021 23:59 TRAV, 2+1 65 TL Bilet Al

TRABZON ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm TRABZON > ERZURUM 15.06.2021 02:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > TRABZON > ERZURUM > VAN 15.06.2021 11:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > TRABZON > ERZURUM > K.MARAŞ 15.06.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Hopa > TRABZON > ERZURUM > BATMAN 15.06.2021 17:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > ERZURUM 15.06.2021 21:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > TRABZON > ERZURUM > VAN 15.06.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Hopa > TRABZON > ERZURUM > Erciş 15.06.2021 21:30 A2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > TRABZON > ERZURUM > IĞDIR 15.06.2021 22:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > TRABZON > ERZURUM > VAN 15.06.2021 22:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Erzurum Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Erzurum Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Erzurum Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Erzurum Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Artvin - Trabzon Erzurum Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al
Samsun - Trabzon Erzurum Uzaklık: 3,248.79 km / Süre: 04:31 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Trabzon Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Trabzon Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Trabzon Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Trabzon Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Trabzon Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Trabzon Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al

ERZURUM TRABZON GÜZERGAHI

ERZURUM TRABZON YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

32,5 km / 22 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın

14,3 km / 10 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde hafif sağa dönün Erzurum Bayburt Yolu/D915 boyunca ilerleyin

68,2 km / 54 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde devam edin E97 boyunca ilerleyin

7,1 km / 7 dakika: Aydıntepe Yolu yönünde sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

2,2 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde devam edin

10,4 km / 12 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,0 km / 10 dakika: Sağa dönün

14,7 km / 17 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu girin

46,8 km / 46 dakika: Araklı Yolu yönünde sola dönün

1,6 km / 1 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

1,7 km / 2 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

2,8 km / 3 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Sürmene Araklı Yolu / Trabzon Cd. yönünde sola dönün Sürmene Araklı Yolu boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

32,5 km / 28 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz