Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Erzurum Van arası en yakın sefer 12 Aralık 2019 Saat 02:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Yeşil Erciş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
461.91 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 00dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
11
Van

ERZURUM VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm Erzurum > Van 12.12.2019 02:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Samsun > Erzurum > Van 12.12.2019 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > Erzurum > Van 12.12.2019 03:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Erzurum > Van 12.12.2019 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Erzurum > Van 12.12.2019 07:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İstanbul > Erzurum > Van 12.12.2019 07:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Van 12.12.2019 07:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Erzurum > Van 12.12.2019 12:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > Erzurum > Van 12.12.2019 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Erzurum > Van 12.12.2019 23:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Ankara > Erzurum > Van 12.12.2019 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Erzurum Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Erzurum Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Erzurum Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Erzurum Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Erzurum Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Erzurum Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Van Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Van Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Van Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Van Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Van Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Van Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Samsun Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Van Metro Turizm 80 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Hatay Best Van Turizm 170 TL Bilet Al
Van İstanbul Metro Turizm 250 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Esadaş 120 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Hatay Van Best Van Turizm 170 TL Bilet Al
Sivas Van Tokat Yıldızı 200 TL Bilet Al
Erzurum Van Metro Turizm 80 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 80 TL Bilet Al

Erzurum Van Otobüs Firmaları

ERZURUM VAN GÜZERGAHI

ERZURUM VAN YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Yenişehir Cd. yönünden Mecidiye Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

105 km / 1 saat 22 dakika: Refik Saydam Cd. / D950 yönünde devam edin D950 boyunca ilerleyin

5,8 km / 8 dakika: Kargapazarı Köyü Yolu yönünde sola dönün

37,5 km / 28 dakika: Karlıova Varto Yolu yönünde devam edin

1,5 km / 2 dakika: Çaylar Cd. yönünde devam edin

62 m / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Muş Cd. devam edin

0,3 km / 1 dakika: Muş Cd. yönünde hafif sağa dönün

40,6 km / 30 dakika: Erzurum Muş Yolu / D955 yönünde dümdüz ilerleyin

47,5 km / 39 dakika: Döner kavşaktan Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

108 km / 1 saat 18 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün

Erzurum Haberler
  • Palandöken Ülkü Ocaklarında görev değişimi

    Erzurum Ülkü Ocakları Palandöken İlçe Başkanlığına Şahin Çelik getirildi.

  • Kars'ta yük treninin hemzemin geçitte çarptığı otomobildeki ...

    Kars'ın Selim ilçesinde, yük treninin hemzemin geçitte çarptığı otomobildeki 3 kişi yaşamını yitirdi.

  • Palandöken'de toplu açılış töreni

    Erzurum'un Palandöken ilçesinde tüm sezon boyunca yapılan hizmetler için toplu açılış töreni düzenlendi.

  • Erzurum'da sis ulaşımı aksatıyor

    Erzurum'da etkili olan yoğun sis Palandöken'de görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü.

  • Ceza, eksi 7 derecede, hayranlarının karşısına çıktı

    ERZURUM'da, kar kalitesi, uzun pistleri, yakıcı güneşi, doğası ve son teknoloji tesisleriyle kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken'de eksi 7 derecede hayranlarının karşısına çıkan Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza, hem coştu, hem coşturdu.

Van Haberler
  • Başkale'de kar yağışı

    VAN'ın Başkale ilçesi, kar yağışı ile beyaza büründi.

  • Van'da 8 kilo 590 gram uyuşturucu ele geçirildi

    Van'ın Gevaş ilçesinde otomobilin stepne lastiğine gizlenmiş 8 kilo 590 gram uyuşturucu ele geçirildi, sürücü gözaltına alındı.

  • Van başkale'de kar yağışı

    Başkale'de kar yağışıVAN'ın Başkale ilçesi, kar yağışı ile beyaza büründi.

  • ABD Temsilciler Meclisinde kabul edilen tasarılara ...

    Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Mehmet Aslan, ABD Temsilciler Meclisince kabul edilen 'sözde Ermeni soykırımı'nı tanıyan karara tepki gösterdi.

  • Van'da bir PKK'lı terörist yakalandı

    Van'da düzenlenen operasyonda bir PKK'lı terörist yakalandı.