Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Erzurum Van arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:00 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. JHO olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat, Yeşil Erciş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
461.91 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 00dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
14
Van

ERZURUM VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat ANKARA > ERZURUM > VAN 06.06.2020 01:00 JHO, MARAL OTOBÜS 1+1 DÜZENİ ,1+1 140 TL Bilet Al
Sema Turizm SAMSUN > ERZURUM > VAN 06.06.2020 01:00 1+1H, 1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > VAN 06.06.2020 02:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > ERZURUM > VAN 06.06.2020 02:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > ERZURUM > VAN 06.06.2020 03:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 140 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > ERZURUM > VAN 06.06.2020 03:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat BURSA > ERZURUM > VAN 06.06.2020 05:30 T1+2, 1+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ERZURUM > VAN 06.06.2020 07:01 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İSTANBUL > ERZURUM > VAN 06.06.2020 08:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat Fethiye > ERZURUM > VAN 06.06.2020 09:45 COK, CCK 95 1+1 KOLTUK PLANI ,1+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ERZURUM > VAN 06.06.2020 12:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > ERZURUM > VAN 06.06.2020 17:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > ERZURUM > VAN 06.06.2020 23:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > VAN 06.06.2020 23:15 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Erzurum Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Erzurum Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Erzurum Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Erzurum Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Erzurum Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Erzurum Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Van Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Van Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Van Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Van Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Van Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Van Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Artvin Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Ardahan Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Bitlis Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Sivas Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Erzurum Rize Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al
Erzurum Van Elçi Vanyolu Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Ağrı Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Batman Best Van Turizm 140 TL Bilet Al
Van Bingöl Vangölü Turizm 150 TL Bilet Al
Van Diyarbakır Vangölü Turizm 150 TL Bilet Al
Van Erzurum Vangölü Turizm 160 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 165 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 165 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 170 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Sivas Erzurum Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Iğdır Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Erzurum Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Erzincan Erzurum Lider Ağrı Doğuş Turizm 120 TL Bilet Al
Artvin Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Batman Van Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Erzurum Van Elçi Vanyolu Seyahat 140 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 150 TL Bilet Al
Bingöl Van Vangölü Turizm 150 TL Bilet Al
Mardin Van Vangölü Hakkari Turizm 170 TL Bilet Al
Kars Van Turgut Reis 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Van Best Van Turizm 170 TL Bilet Al
Adıyaman Van Vangölü Turizm 170 TL Bilet Al

ERZURUM VAN GÜZERGAHI

ERZURUM VAN YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Yenişehir Cd. yönünden Mecidiye Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

105 km / 1 saat 22 dakika: Refik Saydam Cd. / D950 yönünde devam edin D950 boyunca ilerleyin

5,8 km / 8 dakika: Kargapazarı Köyü Yolu yönünde sola dönün

37,5 km / 28 dakika: Karlıova Varto Yolu yönünde devam edin

1,5 km / 2 dakika: Çaylar Cd. yönünde devam edin

62 m / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Muş Cd. devam edin

0,3 km / 1 dakika: Muş Cd. yönünde hafif sağa dönün

40,6 km / 30 dakika: Erzurum Muş Yolu / D955 yönünde dümdüz ilerleyin

47,5 km / 39 dakika: Döner kavşaktan Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

108 km / 1 saat 18 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün

Erzurum Haberler
  • Doğu Anadolu daki 4 ilde gök gürültülü sağanak bekleniyor

    Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Kars ve Ardahan'da gök gürültülü sağanağın etkili olacağı bildirildi.

  • Doğu Anadolu da cuma namazı salgın sonrası ikinci ...

    Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Tunceli ve Kars'ta vatandaşlar, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ikinci kez belirlenen alanlarda cuma namazında saf tuttu.

  • Oltu da "101 Hatim Geleneği" başlatıldı

    Erzurum'un Oltu ilçesinde '101 Hatim Geleneği' başlatıldı.

  • Başkan Sekmen den Çevre Günü mesajı

    Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 'Şehirleri büyütüp geliştirirken, doğal yaşam olanaklarını, çevresel ve iklimsel koşulları da dikkate almak gereklidir' dedi.

  • Erzurum Ticaret Borsası

    Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) patatesin kilogramı ortalama 2,01 liradan işlem gördü.

Van Haberler
  • Vali Bilmez pandemi ekibiyle bir araya geldi

    Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında görev yapan pandemi ekibini kahvaltıda ağırlayarak, yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

  • Son dakika haberi... Annesiz kalan sevimli tilki ve ...

    Bir son dakika haberine göre Annesiz kalan sevimli tilki ve kurt yavruları koruma altında Kurt yavruları hayvanat bahçesine, tilki ise büyüdükten sonra doğaya bırakılacak Van Gölü Havzası'nda çeşitli nedenlerle yuvasından ayrı düşen tilki ve kurt yavruları, getirildikleri Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Yaban...

  • Van da 15 günlük yasaklama

    Van'da bazı etkinlikler 15 gün süreyle yasaklandı.

  • Kardeşinin anısına 200 adet fidanı toprakla buluşturdu

    Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan iş adamı Halis Bahçe, ebediyete intikal eden kardeşi Yakup Bahçe anısına Erciş Sosyal Güvenlik (SGK) İlçe Müdürlüğü bahçesine 200 adet fidan diktirdi.

  • Van Valisi Bilmez den doktorlara kahvaltılı teşekkür

    VAN Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, koronavirüs ile mücadele eden doktorlarla, 'teşekkür' kahvaltısında buluştu.