Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Erzurum Yozgat arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Erzurum şehrinden kalkacaktır. Erzurum ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Erzurum Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Dadaş Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
661.00 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 45dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
17

ERZURUM YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 18.05.2021 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > BALIKESİR 18.05.2021 13:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > YOZGAT 18.05.2021 13:00 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 18.05.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 18.05.2021 15:00 TR46, 2+1 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 18.05.2021 15:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 18.05.2021 15:30 1+1, 1+1 90 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > YOZGAT > İSTANBUL 18.05.2021 16:00 T38, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > YOZGAT > YALOVA 18.05.2021 16:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > YOZGAT > ANKARA 18.05.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 18.05.2021 17:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 18.05.2021 17:30 2+1Z, 2+1 200 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > YOZGAT > BALIKESİR 18.05.2021 17:45 TR46, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 18.05.2021 18:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > ANKARA 18.05.2021 19:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 18.05.2021 19:30 yeni, 2+1 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > YOZGAT > ANKARA 18.05.2021 20:30 1+1, 1+1 130 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Erzurum Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Erzurum Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Erzurum Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Erzurum Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Erzurum Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Erzurum Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ERZURUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Erzurum - Bayburt Yozgat Uzaklık: 1,251.68 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Yozgat Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Erzurum - Artvin Yozgat Uzaklık: 1,764.30 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Yozgat Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Erzurum - Ağrı Yozgat Uzaklık: 1,990.43 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Erzurum - Kars Yozgat Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ERZURUM YOZGAT GÜZERGAHI

ERZURUM YOZGAT YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Cemal Gürsel Cd. yönünden batı yönünde ilerleyin

15,7 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönündeki 2. çıkışa girin

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

163 km / 1 saat 51 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

69,9 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

250 km / 2 saat 54 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

34,1 km / 26 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin