ES TURİZM BİLETİ

Es Turizm bileti almak için Es Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Es Turizm

Es Turizm 1993 yılında Kırıkkale merkezinde kurulmuş olup şu an itibarıyla 37 duraktan oluşmaktadır. Ankara-Kırıkkale seferlerinde ağırlık olarak hizmet veren Es Turizm uzun yıllar öncesinde de hizmet vermiştir. Ankara-Kırıkkale yolu üzerinden yapılan bu seferlerde ortalama 1,5 saat gibi bir süre ile gidilmek istenilen hedefe ulaşılmaktadır. Günlük seyahat zorunluluğu olanlar için bu bölgede Es Turizm olarak verilen hizmet altın değerinde işlev görmektedir.

Es Turizm, gidilen bölgedeki mesafenin kısa olması sebebiyle her yarım saatte bir sefer düzenleyerek ekstra bir avantaj konusu olmaktadır. Bu da müşteri bakımından otobüs kaçırma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır. Kaçırılan her sefer için maksimum yarım saat bekleme süresinin ardından, sonraki seferde yine müşteri seyahatini gerçekleştirebilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan ve müşteri memnuniyetine de son derece özen gösteren Es Turizm, fiyat olarak da çok makul oranlarda sefer düzenlemektedir. Ayrıca akşam geç saatlere kadar sefer hizmetinin de olması, müşterinin günü boş geçirmemesi ya da harcamaması adına, Es Turizm lehine olumlu bir gelişme olmaktadır.

Firma farklı bir hizmet olarak, müşterilerin paylaştıkları bilgiler dâhilinde müşterileri bazı noktalardan almaktadır. Otogara yetişme durumu olmayan müşteriler için, bu kolaylık sağlanarak mağduriyet ortadan kaldırılmaktadır.

Sağladığı kolaylık ve sefer imkânlarından dolayı Es Turizm, bölgesindeki insanlar tarafından gayet memnun karşılanmaktadır. Bu memnuniyetle beraber yıllardır verilen hizmeti tercih edip fazlasıyla yararlanmaktadır. Para odaklı olmayan Es Turizm firması, daha çok müşteri odaklı olmasından dolayı o bölge insanının, ulaşım adına öneri konusu olmaktadır. Müşteri ve firma ilişkilerinin sağlam temellere dayanması ve oluşan çift taraflı güven ortamının konumunu korumasıyla beraber Es Turizm firması, çok uzun yıllar bölgesine hizmet etmeyi planlamaktadır.

Es Turizm İletişim:

Adres: kurtuluş mah. Millet cad. no: 5 Kırıkkale

Telefon: 444 44 71

E-posta: info@esturizm.com.tr

Web adresi: www.esturizm.com