Esenler - Şanlıurfa arası otobüs firmaları sefer saatlerinin güncel listesi burada. Uygun Esenler - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen yerinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Esenler Şanlıurfa arası en yakın sefer 23 Ocak 2019 Saat 10:50 Can Diyarbakır Turizm aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 10:50 civarı Esenler şehrinden kalkacaktır. Esenler ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Esenler Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Astor, Metro Turizm, Hassoy Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

ESENLER ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Can Diyarbakır Turizm İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 10:50 TR46, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Bayrampaşa) > Şanlıurfa 23.01.2019 12:00 CLASS, MOLALI ,2+2 135 TL Bilet Al
Siirt Has İstanbul > Şanlıurfa > Siirt 23.01.2019 12:00 TRV7, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Alibeyköy) > Şanlıurfa 23.01.2019 12:20 CLASS, MOLALI ,2+2 135 TL Bilet Al
Abdurrahim Nur Özlem Cizre Nuh İstanbul > Şanlıurfa > Silopi 23.01.2019 13:00 YTRV, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İstanbul > Şanlıurfa > Şırnak 23.01.2019 13:00 YTRV, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 13:00 TRV1, Travego 15 SHD Kısa ,2+2 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İstanbul > Şanlıurfa > Silopi 23.01.2019 13:00 2+1,, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Bayrampaşa) > Şanlıurfa 23.01.2019 13:00 CLASS, MOLALI ,2+2 135 TL Bilet Al
Midyat Seyyidoğlu İstanbul > Şanlıurfa > Midyat 23.01.2019 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Alibeyköy) > Şanlıurfa 23.01.2019 13:20 CLASS, MOLALI ,2+2 135 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 13:30 TR46, Travega 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 13:30 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman İstanbul > Şanlıurfa > Batman 23.01.2019 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İstanbul > Şanlıurfa > Silvan 23.01.2019 15:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İstanbul > Alibeyköy > Şanlıurfa > Silvan 23.01.2019 15:20 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 15:30 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İstanbul > Şanlıurfa > Silopi 23.01.2019 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 16:30 TRV1, Travego 15 SHD Kısa ,2+2 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Has Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 19:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 19:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 20:00 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 20:30 TRV1, Travego 15 SHD Kısa ,2+2 130 TL Bilet Al
Can Diyarbakır Turizm Aksaray(İst) > İstanbul > Şanlıurfa > Süleymaniye 23.01.2019 21:00 2+1T, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 21:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İstanbul > Şanlıurfa > Diyarbakır 23.01.2019 21:01 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İstanbul > Şanlıurfa 23.01.2019 23:59 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Esenler Kalkışlı En Ucuz Esenler Biletleri
Esenler Ağrı Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Esenler Samsun Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Esenler Ordu Ali Osman Ulusoy 130 TL Bilet Al
Esenler Giresun Ali Osman Ulusoy 130 TL Bilet Al
Esenler Şanlıurfa Can Diyarbakır Turizm 140 TL Bilet Al
Esenler Gaziantep Metro Turizm 145 TL Bilet Al
Esenler Adıyaman Adıyaman Gülaras 150 TL Bilet Al
Esenler Artvin Lüks Artvin Seyahat 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Denizli Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Mardin Cizre Nuh İtimat 50 TL Bilet Al
Esenler Varışlı En Ucuz Esenler Biletleri
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Kırıkkale Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Esenler Şanlıurfa Can Diyarbakır Turizm 140 TL Bilet Al
Mardin Şanlıurfa Midyat Seyyidoğlu 40 TL Bilet Al

ESENLER ŞANLIURFA GÜZERGAHI